Skocz do zawartości

Sand

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

29 Neutralny

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sand

  Lexer, Lex, Tomasz

  To ten Lexer, który dubbinguje. Ten z niskim głosem, który na czacie głosowym często udawał nawigację haha. Witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach.
 2. Sand

  Budowniczy

  Jeśli dalej jesteś zainteresowany grą jako budowniczy, to możemy coś podziałać. Tak się złożyło, że jestem odpowiedzialny za mapę i wszystko co z nią związane w spacerze.
 3. Sand

  Rodzina Moretelli

  Ja nie mam zamiaru rezygnować, także spokojnie. Część Rodziny Moretelli zostaje na Archolos.
 4. Sand

  Rodzina Moretelli

  W jednej z biografii jednego z członków rodziny jest napisane na temat tatuażu, niestety nie pamiętam w której. Ale tak, jest to celowy zabieg.
 5. Sand

  Anzelm

  No i to się szanuje, Moretelli w pełnej krasie.
 6. Ale się dowiedziałem dużo o historii tego stowarzyszenia. Jeszcze te pióro, z którego nie umieliście/umiałeś wyciąć czarnego tła w gimpie. Ubogo graficznie jak i pod względem treści. Jak na moje to do poprawy. Skoro chcesz stworzyć duże stowarzyszenie to ja na Twoim miejscu bym to poprawił bo nie przejdzie. Do tego ta zasada " Myśliwy nigdy nie kłusuje bez wyraźnej zgody stowarzyszenia " - troszkę xd z tej zasady. Lepiej być samowystarczalnym myśliwym niż w tym stowarzyszeniu, bo zyska się więcej i nie trzeba czekać na jakichś ludzi co pozwolą mi grać rp myśliwego w lesie.
 7. Sand

  Saluto

  Siema Torus byku.
 8. Siema wszystkim, z tej strony Sand. Mam założony wątek na Moddersach i bractwie gothic, ale postanowiłem podzielić się swoimi pracami jeszcze tutaj. A nóż będzie ktoś potrzebował pomocy w swoim małym projekcie czy do jakiejś aplikacji, stworzenie małego oboziku myśliwskiego czy coś w ten deseń. Z chęcią wtedy pomogę o ile czas na to pozwoli Przygodę z spacerem zacząłem ponad rok temu, gdy to przerabiałem dom Eremity w Jarkendarze. Sama nauka programu trwała nawet nie godzinę, dzięki temu zacząłem robić podstawowe vobowanie dla serwerów Role Play do gothica (Sesja RP oraz Tirith). Nie ukrywam, że jest to bardzo przydatna umiejętność, tym bardziej dla machinimera, bo nie musze bazować na tym co jest w zenach, tylko mogę sobie przerobić wszystko jak chcę. Jak pojawi się coś nowego z mojej strony to wrzucę poniżej. Zapraszam do ocenienia i komentowania. A właśnie jeśli ktoś będzie potrzebował jakiejś pomocy to na tyle ile umiem pomogę - piszcie na discordzie Sand#5713 albo po prostu oznaczcie mnie na kanale Elisium. 1. Na Sesje .-Kuźnia na Farmie Onara (tych pancerzy z SO już nie ma bo to był idiotyzm, są tam teraz puste wieszaki i po środku te buty), -Chatka myśliwska obok tejże kuźni, -Arena na Farmie Onara wraz z miejscem widokowym, na którym jest miejsce dla właściciela i dla ludzi co to chcą sobie podjeść, (niestety tej farmy nie mam bo usunął mi się cały zen i udało mi się odzyskać go bez niej, ale nie ma co płakać bo aż tak dobrze zrobiona nie była ;p) -Ogrodzenie na Farmie Sekoba -Szopa dla owiec na Farmie Sekoba -Całkowicie przerobiona stodoła na Farmie Sekoba, jest tam teraz karczma i u góry miejsce na składowanie słomy, oraz kilka łóżek. https://imgur.com/a/oRmKsw2 A tu jeśli ktoś chce to wersja mulitimedialna tylko, że z częścią tych lokacji i kilkoma zbędnymi kadrami (taki tam test ujęć) https://www.youtube.com/watch?v=yCESE2ChYfE 2. Na Tirith - Dwa magazyny, - Kuźnia przy magazynach - Latarnia (z którą były ogromne problemy bo podłoga jest krzywa na wszystkie możliwe strony) https://imgur.com/a/4WDcVXN 3. - Karczma Kardiffa, przerabiana na potrzeby machinimy (światło jest do poprawy) https://imgur.com/a/a38tsla 4. - Lokacje dla Dziejów Khorinis Zdjęcia są zrobione z kadrów filmu, który robiłem (link do Życia na Vaduz) oraz jedno ze zdjęć jest wzięte z facebooka DK, również moja robota. https://imgur.com/a/FJMYNib
 9. Sand

  t_igetyou

  No jest i on goticzkowy dzik. Świr nad świrami. Eloszka mordeczko
 10. Sand

  Bencuwa

  No elo mordeczko, czekam na wspólne erpienie.
 11. Sand

  Witam

  Elo elo 3 2 0 maestro. Będzie dobra giera grana razem
 12. Sand

  No siema

  No siema wszystkim, Elisium startuje także może wpadnę i spędzę tu kilkadziesiąt godzin grając coś ciekawego. Dawno nie siedziałem w rp także z chęcią wracam. Są tu jakieś osoby co mnie kojarzą? Co u Was słychać?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...