Skocz do zawartości

Artay

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Neutralny

3 obserwujących

O Artay

 • Urodziny 24.07.1999

Ostatnie wizyty

390 wyświetleń profilu
 1. Apelacja zostaje przyjęta po krótkiej wymianie zdań na discordzie.
 2. Błąd z węglem jest już naprawiony. Prawidłowym przedmiotem jest "Węgiel". Gwoździe wychodzą 2 sztuki i u kowala, i u płatnerza, tak jest napisane w skrypcie, więc nie wiem co się może dziać.
 3. Artay

  Pożyjemy, poczekamy.

  Miło byłoby, gdyby ktoś zdobył informacje odnośnie ile czasu trwa jedna minuta w Gothic. Dodatkowo, jeśli chcielibyście zmian, to prosiłbym o przeliczenie, ile realnego czasu ma zajmować jedna minuta Gothic, żeby ogarnąć wszystkie opcje w ankiecie. Osobiście zagłosowałem za opcją 6 godzin OOC = 1 dzień IC.
 4. Artay

  [Odrzucona] Ban Discord

  Apelacja zostaje odrzucona. Powód: Niespełnienie wymogów wzoru na apelacje. "*W temacie wątku należy wpisać rodzaj usługi, na jakiej otrzymaliśmy bana, oraz nick którym się posługujemy (na owej usłudze), np. [Discord] Test#1234, [Serwer] Albert; "
 5. Artay

  Problem z Gothic Online

  Skopiuj folder GD3D11(jest w podfolderze system) do głównego folderu z grą. Tylko skopiuj, a nie przenieś.
 6. Artay

  Zwolennicy ognia

  W związku z karygodnym zachowaniem członków tejże organizacji, wątek zostaje zamknięty, a sama organizacja odrzucona. Dnia jutrzejszego wątek trafi do archiwum.
 7. Jestem... zdziwiony. To jest pierwszy raz, kiedy przeczytałem historię w drugiej osobie. Bardzo mi się spodobało, nie ukrywam. Jednakże zapewne niektórzy będą mieli wąty, bo pojawia się tu specyficzny schemat, mianowicie "członek rodziny zamordowany przez bandytów, żona/matka zmarła przy porodzie". Osobiście mi to nie przeszkadza, ale według niektórych ukazuje brak kreatywności. Wyspa Archolos znajduje się na archipelagu wschodnim, dlaczego okręt płynie w kierunku wysp południowych? Co do samego tekstu, bo ciekawi mnie krótka nota odnośnie czerwonej latarni. Czy w ten sposób chcesz nam przedstawić potencjalną orientację postaci?
 8. Artay

  Niezbędnik gracza

  Dziękujemy za feedback, zanotowane i poprawione.
 9. Artay

  Serwus

  Cześć, Glaryk.
 10. Artay

  Bry

  O, witam Deriona.
 11. Artay

  Iorweth

  Nick „Iorweth” kojarzy mi się z pewną osobą, która chyba grała na WyspieRP na Gothicu. Ten sam?
 12. Artay

  Miecze do ćwiczeń

  Wraz z komentarzem u góry, wątek uważam za zamknięty.
 13. Artay

  Marketing w ręce graczy!

  Użytkownik Durel podsumował cały wątek. Nagrody za wykonywanie prostych czynności poza grą, takich jak lajkowanie czy udostępnianie postów na facebooku psują poczucie rozwijającej się postaci na serwerze. Dalsza dyskusja jest zbędna, temat zostaje zamknięty.
 14. Artay

  Kilka słów o nienawiści ...

  Wątek zamykam, dalsza dyskusja nie jest potrzebna. Temat zostanie przeniesiony jeszcze dziś pod wieczór.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...