Skocz do zawartości

Goloriado

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Goloriado

  Lekkie rozczarowanie

  Ja też cierpliwie czekam, ale od razu jak słyszę "tymczasowe zamknięcie serwera" to automatycznie zapala mi się lampka w głowie, przez co mam obawy.
 2. Goloriado

  Lekkie rozczarowanie

  Czyli co, mogę śmiało znowu robić roczną przerwę, przyjdę za rok i dalej będzie informacja "Serwer wkrótce otwarty"? Niestety, ale jak jeszcze PRZED otwarciem serwera już go zamykacie to znaczy że projekt upadł. Mam nadzieje że nie, ale ZAWSZE, ale to ZAWSZE jak serwer zamyka tymczasowo działalność już nigdy jej nie otwiera.
 3. Goloriado

  Attack Error

  Dobra, sprawa załatwiona. Musiałem zrobić całkowity reinstal Gothica. No trudno się, mówi, ale najważniejsze, że mogę na serwer wejść. Temat do zamknięcia.
 4. Goloriado

  Attack Error

  Dzień dobry, mam od wczoraj wieczny problem z: Non stop wyskakuje mi ten error zaraz po załadowaniu paska i w momencie już ładowania pełnoprawnej gry na serwerze. Mam najnowszą paczkę serwerową, nawet instalowałem ją aż 2 razy na wwszelki wypadek. Jakaś porada? Kurcze, aż mnie się gotuje w środku żeby pograć na serwerze ale nie mogę bo gdy już się cieszę że zaraz stworzę postać wyskakuje mi ten error.
 5. Goloriado

  Brakuje pliku

  Podpisuję się!
 6. Goloriado

  Wywala mi gothic'a.

  Nie chcę tworzyć nowego tematu, więc też się podpiszę. Wyskakuje mi taki error:
 7. Goloriado

  Pożyjemy, poczekamy.

  Moim zdaniem najlepsza jest opcja 6 godzin OOC - 1 doba. W opcji 1 dzień OOC - 1 dzień IC wychodziłoby, że - jak ktoś tu napisał - noce w IC wypadałyby akurat w godzinach od 18-20 do zapewne 6 rano, a chyba największy ruch na serwerze byłby akurat w tych godzinach, bo po pracy/szkole będą wchodzić i wnioskuję, że najwięvej ludzi byłoby właśnie w tych godzinach. 3 godziny OOC to rzeczywiście za mało, a 6 to myślę optymalnie, aby pograć za dnia i wieczorem. I żeby większość nie musiała grać wyłącznie nocną porą skoro od 18 ludzie pewnie będą częściej wbijać.
 8. Goloriado

  Marketing w ręce graczy!

  Koledze się chyba pomyliły gry typu RPG z serwerem typu RPG. Tutaj nie dostajemy questów od npc i nie farmujemy na potworkach jak w jakiś MMO, ten styl RPG co jest Elisjium to Role Play Game (RPG) czyli odgrywanie życia, takie jak te papierowe RPG bardziej jak już mamy porównywać. Nagrody za werbunek znajomków? Eventy z jakimiś kodami do gry? Nagrody za logowanie do gry? To nie jest zaden AION czy inne tego typu gry, to Elisium Roleplay.
 9. Goloriado

  Kilka słów o nienawiści ...

  Na początek powiem, że sporadycznie wchodzę na discorda (z braku czasu to raz a po drugie jak serwwera nie ma to po co - i jak się okazuje dobrze) ale nie przyglądam się temu co tam piszecie, bo jak lecą spamy jednosłowne to po co mam oczy marnować (swoją drogą nikt nie zauważył, że jak ktoś napisze np. "cześć wszystkim jestem zdzisiek" i każde słowo w osobnym komentarzu to nie jest to fajne? Taki przykład, wiecie o co chodzi. Jakby nikt nie potrafił napisać pełnego zdania tylko pisał jakimiś okolicznikami tylko). Powiem wam też, że dla mnie osobiście takie "prztyczki" typu ktoś mnie w jakiś sposób krytykuje czy źle coś mówi na mój temat to zawsze obracam to w przeciwną stronę - nie dość, że się z nim zgadzam to jeszcze dokładam coś od siebie. Zawsze, ale to zawsze wtedy, nawet jeżeli chciał mi zrobić na złość albo pospolicie "wkurwić" to mu się nie udawało i dołączał do mojej pętli sam potem o sobie też mówiąc w ten sposób. Ale wiadomo, aby stosować taki manewr trzeba mieć pierdyliard procent dystansu do siebie, bo inaczej to nie zadziała. Ja mam mega dystans przez co nieważne jak chcesz mnie skrytykować to ci nie wyjdzie aż sam się wkopiesz. Jak mówię - na discordzie przeglądam pobieżnie dyskusje i nawet się nie wczytuję, ale z tego, co napisał Grim to wnioskuję, że nasi gracze mają CHOLERNIE MAŁO dystansu do siebie. Zwykle większe sprzeczki wychodzą z błachej sprawy, czyli wniosek jest taki, że jedna osoba nie miała dystansu do siebie i ktoś jej pewnie chciał dać takiego właśnie "prztyczka" myśląc że się nie obrazi, tamta wzięła to do serca, inny mówi jej (tak myślę, fantazjuję), że to był tylko "prztyczek", dotknięta osoba mówi że nie i dołączają pozostali, dochodzi do sprzeczek, wypominań sprzed lat, wyzwiska w stronę rodzicielek (normalnie jak w gimbazie) i groźby namacalne (znowu jak w gimbazie). LUDZISKA WY MOJE, jakbyście mieli jakikolwiek dystans do siebie to żadnych burd i awantur by nie było, a wy nie zachowywalibyście się jak w gimbazie, a pewnie większość z nas tutaj grających jest już w wieku 20-30 lat, może nawet starsi. Szanujmy się i znajdźmy granicę między "prztyczkiem" a "zadaniem bólu".
 10. Goloriado

  [Łuczarz] "Łuki na sztuki"

  Krótko, zwięźle i na temat, bez sztucznych wypychaczy. Dla mnie schludnie napisane, nie ma się do czego przyczepić.
 11. Goloriado

  Cześć

  Siema! Zawsze są te pierwsze kroki, nie pożałujesz.
 12. Aż mi się przypomniało, jak raz po wbiciu na jakiś serwer po 15 minutach dostałem CK bo bezpańscy strażnicy miejscy czyhali pod murami miasta aby ograbić podróżnych (będącymi nowymi na serwerze) a przy okazji wlepiali samowolne CK Potem się okazało na forum, że nie był to ich jednorazowy wybryk. Ja jestem zdania, że jeżeli CK ma nadejść to przy tej okazji MUSI być obecny ktoś z administracji serwera (admin, moderator czy MG czy kto inny) czy to w postaci uczestnika czy obserwującego i to on decydowałby o CK, a nie zwykły gracz (nawet dowódca frakcji). Inaczej byłoby wiele takich sytuacji jak np. w przykładzie powyżej, że kilku strażników miejskich daje CK losowemu nowemu graczowi na serwerze "bo ty jesteś słaby, my silni i my możemy". CK jedynie w obecności administracji serwera i to ona decyduje o tym, czy się to podoba graczowi dostającemu CK czy nie.
 13. Powiem tak - wulgaryzmy powinny być obecne w świecie gry, bo dodają one wiarygodności świata. Czy - jak to mówili tutaj już piszący - aby oddać duże emocje naszej postaci (np. ogromny ból w wyniku odcięcia nogi czy nagłej śmierci kogoś ukochanego na oczach naszej postaci) czy dla postaci tych złych, typu bandyci i rzezimieszki. No nie powinni oni używać "kurwy" i "chuja" jak typowy dresiarz XXI w. ale osobiście nie wyobrażam sobie, żeby taki bandyta napadający na człowieka mówił "a niech to" czy np. "Kurczę". Wszystko jest dla ludzi (jak alkohol, hehe) ale z umiarem, podobnie jak wulgaryzmy.
 14. Wygląda to jak typowa oferta o pracę wywieszona na tablicy ogłoszeń albo na słupie z wielkim napisem "ZAPRASZAMY DO PRACY" i z naciętymi numerami telefonów do kontaktu ponacinanych na dole kartki aby chętny sobie oderwał i przedzwonił. Według mnie organizacja, czy stowarzyszenie jak to ująłeś, nie powinno wyglądać w ten sposób. Powinni tam być ludzie, którzy coś potrafią, czymś się wykazali, a w twoim przypadku wygląda to tak, jakby chodził chłopak z ulotkami i rozdawał zaproszenie do grupy myśliwych.
 15. Bardzo niewiele, nie na tyle abym się przekonał. Krótki opis postaci jest, to dobrze, ale kurcze zabrakło mi trochę tego co byś wniósł/zrobił dla straży. Jest wspomniane oczywiście, że chciałbyś odbudować potęgę Wiltmarku, jakiś kodeks którego zapewne mieliby przestrzegać strażnicy i krótkie przedstawienie treningów, ale co dalej? Wiem, pewnie za wiele wymagam, bo większość rzeczy dopiero zapewne wyszłoby w praniu podczas rozgrywki, ale jakiś mam niedosyt, np. stylu prowadzenia przez ciebie straży, cech szczególnych charakteru itp. Niby wspomniałeś w OOC jaką drogą podążałby twój bohater, ale ja bym to wolał ujrzeć bezpośrednio w IC w aplikacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...