Skocz do zawartości

Suweren

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

52 Neutralny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

470 wyświetleń profilu
 1. Suweren

  Lekkie rozczarowanie

  myślałem, że start serwera to cringe, ale akcja z discord przebija wszystko, jak tam wasz mistrz gry stanley?
 2. Suweren

  Bractwo Tenebris

  Nie chcę tego widzieć na serwerze.
 3. Suweren

  Zaostrzenie kar

  Trafiłeś w sedno, będziemy wyodrębniać graczy nowych od tych, którzy odwalają. Wprowadzimy prawdopodobnie jeszcze jedną rolę do struktury serwerowej ekipy, o czym dowiecie się niebawem z naszego discord lub forum.
 4. Suweren

  Spis sugestii oraz problemów

  Mistrzowie Gry za nierealistyczne podejście będą interweniować i wymuszać FCK. Wiemy, że Gothic jest siermiężny, a AI czasami może źle funkcjonować i ktoś mógłby być pokrzywdzony dostając CK w wyniku jednorazowego buga. Ponadto sposób, który zaproponowałeś jest bezsensowny i wymaga kategoryzowania postaci na grupy/klasy, których system nie został utworzony.
 5. Suweren

  Start gry

  Temat w złym dziale. Serwer jest tymczasowo zamknięty, zostaną naniesione poprawki i wystartujemy. Termin ponownego otwarcia szacujemy na grudzień. Temat zamykam, zostanie przeniesiony do archiwum.
 6. Suweren

  Lekkie rozczarowanie

  Serwer się zamyka, bo wzięliśmy poprawkę na wszystkie okoliczności. Nie jesteśmy wszystkimi serwerami, tylko jednym, oryginalnym, który chce sprawić, aby wszystkim graczom projekt sprawiał przyjemność. Został więc zamknięty, abyśmy mieli czas na zaserwowanie tej przyjemności - nie dawkami w formie bugfixów, a poważnymi zmianami, które będą miały wpływ na każdy aspekt rozgrywki.
 7. Suweren

  Dyskusja po starcie

  To nasz priorytet.
 8. Cześć, cieszymy się, że mimo wtopy, jaką zaliczyliśmy gracze dostrzegają pozytywy. Propozycja dotycząca tablicy ogłoszeń będzie omówiona w zespole.
 9. Suweren

  Lekkie rozczarowanie

  Start okazał się dużym rozczarowaniem również dla nas. Nie przewidzieliśmy wszystkiego, lecz zapewniamy, że podchodzimy do projektu poważnie. Choć zamknęliśmy serwer tymczasowo, możecie liczyć na to, że weźmiemy pod uwagę Wasze sugestie. Najmocniej przepraszamy z powodu zawodu, jaki sprawiliśmy. Dziś, najdalej do wieczora pojawi się informacja nt. zmian, które planujemy wprowadzić, aby wszystkim grało się lepiej oraz przybliżony czas, w jakim skrypt zostanie zrealizowany i będziemy gotowi ponownie wystartować.
 10. Suweren

  Pieniądze na start

  Złoto otrzymuje tylko pierwsza postać stworzona na koncie (przynajmniej do czasu znalezienia innego rozwiązania, które zapobiegnie farmieniu gotówki).
 11. Suweren

  Access Voliaton

  Spróbuj wyłączyć/włączyć tryb okienkowy (komuś pomogło). Korzystam z wersji Steam i nie mam tego problemu.
 12. Suweren

  roździelczość

  Tryb jednoosobowy lub plik gothic.ini zlokalizowany w folderze Gothic 2/system. Znajduje się tam zakładka [VIDEO]: [VIDEO] zVidDevice=0 ; ... index of graphic-device beginning with zero. zVidResFullscreenX=1280 zVidResFullscreenY=1024 Podmień te wartości.
 13. Suweren

  Glejt//\\ Górne Miasto

  Wiemy o tym i będziemy karać osoby, które korzystają z tego buga. Wszystkiego zabezpieczyć się nie da.
 14. Suweren

  ip

  Mamy małe opóźnienie, rozdajemy przedmioty graczom z ekip startowych. IP ukaże się niebawem, wraz z lekko opóźnionym startem.
 15. Suweren

  Szubrawcza Załoga Piratów

  Wsparcia od administracji nie otrzymacie, aplikację odrzucam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...