Skocz do zawartości

MysterAron

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MysterAron

  Cynthia

  Bardzo ładnie dobrane słowa, sam tak zdań układać nie umiem.
 2. MysterAron

  Dyskusja po starcie

  Z tego co wiem za niedługo powinien odpalić
 3. MysterAron

  Zwolennicy ognia

  To ja tu sobie poczekam, aż już oszalejecie :)
 4. ((Kocham sposób, w jaki to kontrastuje z Nową Falą.)) //Artay: "Dział ten jest przeznaczony do informowania graczy o skutkach akcji odegranych IC. Dział ten jest w pełni In Character, więc użytkownik publikujący w nim treści OOC, ma obowiązek zawrzeć je w podwójnych nawiasach (()). Użytkownik ma prawo odegrać krótką akcję IC prezentującą reakcję postaci. - Opis otoczenia musi być oznaczony kolorem #008080 - niebieskim. - Czynności postaci muszą być oznaczone kolorem #800080 - fioletowym."
 5. Jezu, że też mnie cała ta sytuacja ominęła.
 6. Osobiście w przypadku odnalezienia przez kogoś Nowej Fali, rzecz jasna biorąc pod uwagę, że ten ktoś praktycznie wpadł w sieć pająka, zawsze będę szukał alternatyw. Wzięcie jeńca, spróbowanie przemaglowania albo wymuszonego włączenia go, cokolwiek. Jeśli alternatywy nic nie dają to to jednak są to dni roboty i myślenia nad całymi strukturami, kolejne tygodnie wprowadzania ich w życie, które teraz mogą być zagrożone. Nie zawsze chcemy dać CK, czasem jest to po prostu konieczne, nie ma innego wyjścia jak śmierć danej postaci, szczególnie skłonnej do MG. Co do force killi to dobry strażnik powinien pojmać dla przesłuchania i ostatecznie dopiero potem do sprawiedliwej egzekucji, a dobry złoczyńca ogłuszyć i ograbić aby gniewu całego regimentu na siebie nie spuszczać, tzw. trzech gwiazdek. I obu powinno być to wpajane od samego początku istnienia i organizacji przestępczych i tych militarnych Co do ''mafijnych porachunków'' nazwijmy to, bo rzecz jasna, że takie będą też obustronnie powinny wiedzieć, że w taki mafijny poker obecnie grają i na szali jest nie tylko ich biznes ale także często ich życie. Wreszcie dojdzie do pierwszych CK, to jak bardzo jesteśmy gotowi na nie reagować zadecyduje o tym jak będą one postrzegane. Te parę punktów regulaminu co do CK musi być co do joty przestrzegane, jeśli nie chcemy chaosu w tym systemie.
 7. MysterAron

  Pozdrawiam

  Skąd ja ten nick kojarzę?
 8. MysterAron

  Czółko

  I tu też cie przywitam
 9. MysterAron

  Witam

  Alanerek braciszku to Ty? Jak sprawnie się schowałeś za tym dennym nickiem
 10. MysterAron

  Witam

  Kaan, kope lat.
 11. MysterAron

  Witam Serdecznie!

  Znajdziesz dla siebie zajęcie, tyle karczm i gospod na Archolos już jest zapowiadanych, że kuchta bedzie potrzebny na pewno
 12. MysterAron

  Rodzina Moretelli

  W sumie ciekawią mnie te tatuaże na każdym z członków rodziny, to celowy zabieg czy błąd?
 13. Lubie siedzieć i nic nie robić ogółem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...