Skocz do zawartości

Imperator

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

42 Neutralny

Ostatnie wizyty

209 wyświetleń profilu
 1. Imperator

  Drogodar; bękart z Myrtany

  Nawet fajne przedstawienie postaci, szkoda tylko, że takie krótkie. Może dałoby radę nałożyć na tekst wino i dać kawałki, tzn: Urywki historii.
 2. Imperator

  Spis sugestii oraz problemów

  Część graczy zwiedza wyspę na lewo i prawo unikając potworów, nie czując (Nie biorąc pod uwagę kompletnie zagrożenia związanego z takimi wypadami). Dlatego też wysuwam propozycję, aby wszelkiej maści potwory, zwierzęta i cała reszta tałatajstwa miała wpisane procent szans na wbicie character kill postaci (Uzależnione od tego, jak silny i niebezpieczny to stwór, zwiększy to zagrożenie i poczucia tego, że coś może jednak pójść nie tak, nie wliczając prostego bruttally wounded) i co ważne, zwiększona częstotliwość lub zmiana pozycji potworów w taki sposób, aby trudniej było ich unikać. Nie duża szansa, ale jakaś musi być. Np: Myśliwy ma znacznie większą szansę przeżycia takiego spotkania od zwykłego obdartusa z miasta. (Tzn: Wziąć pod uwagę profesję postaci) np: Wilk wbija bw obdartusowi, ten ma powiedzmy 30% szans na Ck, a myśliwy 5% (Przykład)
 3. Imperator

  pomocy

  Serwer startuje w piątek o godzinie 20:00 aktualnie nie jest dostępny.
 4. Imperator

  Klasztor

  Wkrótce aktualizacja wątku
 5. Imperator

  Pożyjemy, poczekamy.

  Moim zdaniem cztery godziny i trzydzieści minut będzie idealnym kompromisem, pomiędzy dniem a nocą.
 6. "Pewnego deszczowego dnia, zakapturzona postać przemknęła pomiędzy straganami, przekrzykującymi się poważnymi kupcami o ceny towarów, dziewkami prezentującymi swe nadobne ciała, pijusami napełniających swe bebechy sławetnymi trunkami z lokalnych winnic, których nazwy trudno spamiętać. Gdzieś na uboczu para strażników interweniowała w bójce, próbując przerwać burdy, nie wykonując żadnych agresywnych ruchów, aby nie zaogniać sytuacji, do miasta właśnie wrócili łowcy ze swoją zdobyczą, gdzieś w tym tłumie znikła zakapturzona postać, a na tablicy ogłoszeń zawisło nowe ogłoszenie."
 7. Imperator

  Zwolennicy ognia

  Więc tak podoba mi się pomysł, przedstawienie, tekst i zarys tła fabularnego. Jako Mag liczę na interesującą interakcję między naszymi postaciami. Możemy ustalić początkowy stosunek na linii gildia-zwolennicy ognia lub bezpośrednio rozegrać wszystko drogą IC- W każdym bądź razie do zobaczenia w grze.
 8. Imperator

  Kilka słów o nienawiści ...

  Najmądrzejszy ma w d*pie dramy z internetu i nie miesza się w takie rzeczy, bez spin na luzie podchodzi do gry i wszytko będzie w porządku. Zero zaangażowania w gówno burze i nie ma problemu. Pozytywnie do ludzi i będzie dobrze.
 9. Zgadzam się z panem wyżej, biały kolor na moim przyciemnionym ekranie świeci się jak psu, wiadomo co. Przez co trudno abym mógł bez problemu przeczytać historię postaci.
 10. Imperator

  [Łuczarz] "Łuki na sztuki"

  Po pierwsze za mało informacji o samym biznesie. Po drugie o samej postaci, myślę, że wystarczy, tyle ile jest. Dodaj jakąś grafikę, jeśli nie masz do tego odpowiednich umiejętności skontaktuj się z którymś z grafików na discord i poproś o wykonanie czegoś wpasowującego się w klimat projektu. Tyle z mojej strony, powodzenia.
 11. Imperator

  ❌Ród von Steinfuhrer

  Nie da się powiększyć drzewka, bardzo szkoda, Sigmar kojarzy mi się zbyt mocno z Warhammerem. A sam tekst, nawet dobrze się czyta.
 12. Imperator

  Gerduin Rdzawo Brody

  Jak dla mnie: Zbyt mało tekstu na tak dużą ilość obrazków. Sam tekst ujdzie.
 13. Nooo, tak wyczerpałeś temat organizacji, nawet nie wiem od czego zacząć.. Weź dodaj coś wincyj.
 14. Imperator

  [Mag] Quentim

  Tak jak wyżej, popraw estetykę podania. Zmień obrazki, dostosuj je lepiej w prostych programach graficznych lub zapytaj kogoś czy nie mógłby ci pomóc, wydaje mi się że raczej zależy im bardziej na tym aby opisać co wniesiesz do gry jako mag(gildia magów). Jako konkurent na to stanowisko trudno abym oceniał twoją pracę ale myślę, że rzeczy które wymieniłem dobrze by było abyś poprawił, zawieszając wyżej poprzeczkę swoim podaniem. W każdym bądź razie powodzonka.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...