Skocz do zawartości

Durel

Administrator
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Neutralny

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

667 wyświetleń profilu
 1. Również pozdrawiam, Pozdrawia Durel.
 2. Durel

  Czekając 72 h...

  Czas oczekiwania zniesiony
 3. Durel

  My name is...

  A ja wiem jak ty się nazywasz!
 4. Durel

  Zbugowane rośliny

  Jak w poprzednich tematach, błąd został naprawiony.
 5. Błędy są w trakcie prac chociaż w większości zostały naprawione, pozdrawiam.
 6. Durel

  Zbugowane miejsce z rośliną.

  Błąd zostanie naprawiony.
 7. Błędy zostały zweryfikowane i w miarę możliwości, zajmujemy się ich naprawianiem.
 8. Durel

  ✅ Konfraternia

  W takim razie, do czasu chęci przejęcia przez któregoś z członków ekipy owej organizacji, temat zamykam i przenoszę do archiwum.
 9. Durel

  [Odrzucona]Skarga na Nostro

  Skargę odrzucam. Tak samo zostawiam mute na 24h, który został nadany. Pozdrawiam.
 10. Durel

  [Karczma] Harpie Gniazdo

  Aplikacja zostaje odrzucona.
 11. Durel

  [Winnica] Czarna Róża

  Na prośbę użytkownika, temat przeniesiony do archiwum.
 12. Durel

  Zaostrzenie kar

  Tylko ciężko czasem odróżnić nowego gracza, od osoby która celowa odwala. Przykładowo wchodzi nowy gracz z nickiem "Stasiu12" i pisze na chat'cie IC "Siema, jestem tu nowy, kto przyjmie do gildii?" No i co? W tym momencie damy mu AJ? No nie! W tym momencie powinna być oddelegowana osoba (A nie /kick "Naucz sie RP z forum"), która by go wprowadziła w tajniki gry. Dalej mówiąc, nie zawsze ktoś odwala w jakiś mocny sposób, jeśli np ja z Joem sobie spokojnie "śmieszkowaliśmy" u mnie w warsztacie o 2 w nocy, to też mamy dostać AJ bo ktoś to zobaczył? Przecież nikomu nie zaszkodziliśmy. To jest ciężka sytuacja do określenia. Po za tym ja ogólnie wolał bym AJ od banowania, bo to zawsze jakiś ciekawszy sposób na nadanie nauczki (Pamiętam, że na mapie z Midgardu bodajże był taki fajny AJ gdzie leciało "Never Gona" i był pokaz slajdów z teledyskiem z tej piosenki.
 13. Nick z gry/forum/discorda: DurelKto nałożył karę: NostroPowód nałożenia kary: Użycie przeze mnie słów ""Ja mogę ci zajebać z śledzia co najwyżej""Wyjaśnienie: Rozumiem, że słowa słowami, należy zachować kulturę wypowiedzi. Jednak użycie takich słów w stosunku do swojego znajomego, nie jest moim zdaniem powodem do kary. Słowa te nie rozpętały żadnej gówno burzy, na pewno nie uraziły one Hadesa (Do którego słowa skierowałem) oraz nie były początkiem jakiejś wielkiej toxic rozmowy/ bezbekowego śmieszkowania.Dowody uniewinniające: Z tego co było mi wiadomo, mute się nadaje po kilku warnach (Za to dostałem swojego drugiego) a tym bardziej pierwszy mute nie jest na aż 12 godzin, pozdrawiam.
 14. Durel

  Tworzenie konta na serwerze

  Twoje konto z forum = konto w grze, pozdrawiam.
 15. A więc w tym temacie, chciałbym przedstawić kilka problemów, które w mniejszym lub większym stopniu utrudniają rozgrywkę na serwerze. Niektóre, mogą się powtórzyć w stosunku do innych tematów, więc przy nich dam też odnośniki do tematów głównych, jednak tutaj chciałbym pokazać mniejszo-większą całość. Zacznijmy od tego, jak nasi bohaterowie się niezwykle męczą, a jak bardzo? A no tak, że wypoczywają w nieskończoność, co przez to rozumiem? W moim przypadku, za każdym razem gdy chciałem wypocząć w swojej chatce, to mój protagonista robił to w nieskończoność - pasek zacinał się na jakoś 90% a pomóc w tym przypadku mogło tylko nagłe i wymuszone wyłączenie aplikacji. O podobnym problemie, tylko że z tworzeniem (Który ja również napotykałem) więcej znaleźć można w temacie z spoileru powyżej. Nie warto sprawdzać listy graczy na serwerze, dlaczego? A bo po prostu, pozostaną nam napisy z owej listy, które dość mocno szpecą ekran rozgrywki, niszczą imersję a i za czasem dość mocno irytują. Tablica ogłoszeń, nie jest może jakimś znaczącym bugiem, ale rzeczą niezwykle irytująca. Niech mi ekipa wyjaśni, po jaką cholerę owa tablica ma istnieć, skoro każdy może sobie z niej zerwać ogłoszenie, od tak? 2 razy tworzyłem dość fajne ogłoszenia o skupie itp. - za każdym razem ktoś ogłoszenie zerwał. Znikają wszystkie ogłoszenia, prawie że od razu. Moim zdaniem ogłoszenia powinni móc zrywać jedynie autorzy, ewentualnie władze miasta, jakieś osoby z specjalnymi przywilejami. Dość prosto ogromnym przypadkiem (Co zdarzało mi się dość często) można zbugować okno craftingu w taki sposób, że mamy do niego dostęp w każdym miejscu. No i oczywiście nasza prze...okropna gospodarka, o której więcej napiszę w jeszcze osobnym temacie, a o której napisał też trochę Aldan
×
×
 • Dodaj nową pozycję...