Skocz do zawartości

Saurez

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Neutralny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

561 wyświetleń profilu
 1. Saurez

  Tworzenie konta na serwerze

  Witaj, Forrial. Przeniosłem temat do odpowiedniego działu, a odpowiadając na Twoje pytanie: Konto tworzysz bezpośrednio na serwerze, podając nazwę Twojego konta z forum, nowe hasło (nie jest połączone z hasłem konta z forum) i kod bezpieczeństwa, który sam ustaliłeś (możesz go sprawdzić wchodząc na swój profil i klikając przycisk "Edycja profilu"). Jeśli masz jeszcze jakieś problemy lub pytania, z chęcią udzielę Ci dalszej pomocy.
 2. Saurez

  Celowanie łuk/kusza

  Chcielibyśmy zaimplementować system tzw. "swobodnego celowania" na serwerze, ale niestety dopóki G2O nie wprowadzi synchronizacji takiego systemu, nie będziemy mogli go dodać na serwerze m. in. z wyżej wymienionych przez innych powodów: Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
 3. Przeanalizowaliśmy Twoje propozycje i postanowiliśmy, że: - zmienimy położenia okienka tak, by nie przeszkadzało graczowi podczas korzystania z innych systemów, - w opcjach będzie możliwość zmiany klawiszów odpowiadających za różne czynności, w tym klawisza odpowiadającego za interakcje, - postaramy się naprawić błędy związane z mini grą Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
 4. Brak wyświetlanych statystyk jest spowodowany przystosowaniem skryptu dla wszystkich rozdzielczości Gothica w taki sposób, aby gracze z najniższymi rozdzielczości nie odczuwali dyskomfortu z powodu wychodzącego poza ekranu tekstu, dlatego podawane informacje są okrojone, jak np. skracanie wyrazu sztuk do "szt". Obecnie pracujemy nad wsparciem wielu rozdzielczości ekranu, dlatego w przyszłości takie problemy jak ten nie będą występować. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
 5. Saurez

  Upojenie alkoholem.

  System upojenia alkoholowego nie jest złym pomysłem, w którejś aktualizacji może go wprowadzimy - znajduje się on obecnie w kolejce systemów z mniejszym priorytetem do wykonania, gdyż przed startem mamy ważniejsze rzeczy do usprawnienia i dodania w skrypcie, a sam stan upojenia alkoholem można odgrywać za pomocą czatu. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
 6. Saurez

  Problem z napisami

  Ten problem został opisany tutaj. Zamykam temat i przenoszę do archiwum.
 7. Zamykam temat i przenoszę do archiwum. Jak mój przedmówca stwierdził - testy się skończyły, do tego temat został napisany w złym dziale. Jeśli problem ponownie wystąpi po starcie, proszę o ponowne założenie tematu w odpowiednim dziale lub opisanie swojego problemu na naszym Discordzie, gdzie udzielamy pomocy na bieżąco.
 8. Saurez

  Witam

  Witaj 😃.
 9. Aby uniknąć masywnego wysypu tematów z błędami i bugami napotkanymi podczas testów, proszę o zgłoszenie każdego napotkanego błędu lub buga w skrypcie albo mapie w tym temacie, zgodnie z poniższym wzorem: Gdzie występuje problem?: Co trzeba zrobić, by wywołać błąd?: Opis problemu: Screeny/nagrania problemu: Proszę jedynie o opisywanie bugów/błędów w tym temacie ew. dodatkowych informacji na temat danego problemu, które umknęły autorowi przy zgłaszaniu i powstrzymanie się o nic nie wnoszących komentarzy. Za zgłaszanie błędów możecie liczyć na drobną nagrodę na starcie serwera.
 10. Saurez

  Sylone

  Witaj, tutaj bezpośredni link do Discorda: http://discord.gg/x8UJ6hY
 11. Saurez

  ,,Wujaszek" Jaremo

  @Milkman333 aby ukryć zawartość, użyj spoilera. Możesz go użyć klikając ikonę "oka" w edytorze i tam umieścić zawartość, którą chcesz ukryć za pomocą spoilera.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...