Skocz do zawartości

MR PatryKK

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MR PatryKK

  Zaostrzenie kar

  Dobrym rozwiązaniem byłoby zamrozić takiego gracza na jakiś czas, a następnie na spokojnie mu wytłumaczyć w skrócie o co chodzi w tym trybie. Jeżeli będzie chciał się uczyć, to będzie z niego dobry gracz, a jeśli nie to po prostu odwalacz i wtedy albo długie AJ albo ban i tyle.
 2. MR PatryKK

  Gwardziści NPC

  Jestem za. Pamiętam jak na pewnym serwerze grałem strażnika, który trenuje walkę mieczem jednoręcznym w biały dzień, ogólnie w rp wszędzie strażnicy są, gdy już wychodzę z areny to napada mnie czterech, gdy piszę na /do o tym iż wokół jest straż, która odpowiednio zareagowała to olali to i grali dalej swoje, a jak upomniałem ich na /b to ck mnie straszyli xD.
 3. MR PatryKK

  Popijemy, zobaczymy.

  Fajny pomysł, popieram.
 4. MR PatryKK

  Drzwi

  Skoro są udostępnione dla graczy domy, to powinny być drzwi. Wiadomo, podpisuję się pod tym.
 5. Zgadzam się z wszystkim co tutaj jest napisane. Myślę, że okradanie gracza mającego BW tak o nie jest dobrym rozwiązaniem, żeby każdy mógł tak o sobie okraść kogoś. Zrobiłbym tak, że ludzie grający w organizacji bandytów mają panel, który im pozwala na skryptowe okradanie ludzi. Jeżeli taki ktoś nie posiada panelu, wtedy musi mieć zgodę od Mistrza Gry lub od gracza. Poza tym cała reszta git. Niech po prostu Mistrzowie Gry się tym zajmują, za nierealne zachowania po prostu blokada na postać i tyle. To czegoś nauczy, żeby następnym razem grać poprawnie.
 6. MR PatryKK

  Lekkie rozczarowanie

  Na takim serwerze, który stoi na platformie G2O wystarczy, że będzie od 50 do 70 graczy i jest wtedy fajnie. Najgorsze jest to, że te projekty na Gothicu padały zbyt szybko, jedne trwały po 2/3 tygodnie, jedne trochę więcej, ale czy chociaż jeden projekt wytrzymał chociaż rok? Mam nadzieję, że Elisium będzie dobrze się trzymało przez długi okres czasu, bo chcę sobie pograć, a nie miesiąc i serwera nie ma - dla mnie to jest nic. Elisium zapowiada się ciekawie wolę poczekać na ten serwer niż grać na Wojnie Bogów, które padnie znowu po miesiącu, a ten projekt MAM NADZIEJĘ, że będzie o wiele dłużej tak samo jak ilość graczy będzie duża, a nie 10 ciągle, kiedy to na początku grało 50. Jestem graczem, który lubi jak jest duża ilość ludzi na serwerze, być może ze wszystkimi nie wejdę w interakcję, ale zawsze się ktoś znajdzie, a nie że wszędzie pustki i nie ma z kim wejść w interakcję trzeba się na pw umawiać, by cokolwiek ugrać. Szanuję ekipę, że podchodzą do sprawy poważnie i chcą zrobić projekt na dłużej, za co trzymam kciuki i mam nadzieję, że tak się stanie. Czekam na start z cierpliwością.
 7. O siema Tadek mordo, nie spodziewałem się, że będziesz grał na gothicu rp, haha. /me wykonuje bulldogs calling pozdro i do zoba w grze o ile będziesz grał tam gdzie ja.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...