Skocz do zawartości
DragoAnasazi

[ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA] „Szumowiny”

Recommended Posts

[ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA] „Szumowiny”

Zawsze znajdzie się paru autsajderów, którym nie podoba się obecny porządek.

Mała grupka takich osób ulokowała się poza murami miasta. Byli to poszukiwani drobni przestępcy, dezerterzy, mordercy i kłusownicy.

Stworzyli oni małą, odizolowaną grupę. Wkrótce zaczęło brakować towarów dostępnych u kupców w mieście.

Jak wiadomo - lepiej jest ukraść niż zarobić ciężka praca.

Tak zaczęło przybywać osób, chcących szybko i niekoniecznie legalnie zarobić.

Zaczęto o tej grupę mówić Szumowiny.

Obecnie grupa szuka autsajderów.

bhOlslb.png

Edytowane przez DragoAnasazi

Podziel się tym postem

Nooo, tak wyczerpałeś temat organizacji, nawet nie wiem od czego zacząć.. :D
Weź dodaj coś wincyj.

Edytowane przez Imperator

Podziel się tym postem

12 minut temu, Imperator napisał:

Nooo, tak wyczerpałeś temat organizacji, nawet nie wiem od czego zacząć.. :D
Weź dodaj coś wincyj.

nie pisałem rp nigdy nie mam doświadczenia ale widzę że jest potrzebna taka grupa

Podziel się tym postem

Generalnie spoko, mało jest tu opisane i po części to dobrze, znani złodzieje to słabi złodzieje i nie narażają się na niepotrzebny metagaming. Jeśli ich poziom roleplayu jest dobry i  dogadają się z administracją to może to być całkiem nie najgorszy projekt. 

• Like 1

Podziel się tym postem

Cytat

Łoo baben gościu weź coś dodaj tu jeszcze jakąś historyjkę tej organizacji albo jakąś anegdotke bo na razie to faken słabe nie podoba mi się 

Podziel się tym postem

1 godzinę temu, Grim napisał:

Generalnie spoko, mało jest tu opisane i po części to dobrze, znani złodzieje to słabi złodzieje i nie narażają się na niepotrzebny metagaming. Jeśli ich poziom roleplayu jest dobry i  dogadają się z administracją to może to być całkiem nie najgorszy projekt. 

Po części przyznam ci rację, choć osobiście uważam, że ograniczanie treści czegokolwiek co prezentuje się na forum publicznym do kilku krótkich, płytkich zdań, nie jest w porządku – świadczy o braku sensownego wkładu pracy i trefnym podejściu osoby odpowiedzialnej za projekt – bo jeśli komuś na czymś zależy, postara się bardziej niż inni, by to osiągnąć. Brakuje mi w tej aplikacji przede wszystkim przedstawienia planu na grę: jest on konkretny czy z chęci pojawił się zamiar, z którego "coś" wyniknie podczas gry, ale nie wiecie jeszcze co i będziecie póki co zlepkiem osób, których łączy jeden cel? W każdym bądź razie, nie mam nic przeciwko, nawet jeśli wymieniony przed chwilą scenariusz okaże się być prawdziwy.

• Like 1

Podziel się tym postem

Jak napisały osoby przede mną, strasznie wieje tutaj...pustką. 
Wiadomo, przedstawienie członków organizacji przestępczej = pewny metagaming ze strony innych graczy(podejrzewam, że szczególnie byłoby to uskuteczniane ze strony stróżów prawa). Jednak no powiedzmy sobie szczerze, to wygląda jak jakaś ulotka, czy też scamowa informacja wyskakująca na FB o tytule "Chcesz zarobić 1k PLN nie wychodząc z domu? Napisz do mnie na priv". Jak ktoś celnie wcześniej zauważył, brakuje tutaj przede wszystkim planu na grę, czy macie zamiar "campić" pod miastem i okradać tego kto na was wpadnie, czy może będziecie bardziej wyrafinowanymi złodziejami? Napisz coś chłopie o tym, bo inaczej ani rusz wg. mnie.

Pozdrawiam

• Like 1

Podziel się tym postem

Troche tu pustawo, gracze już mnie uprzedzili z ocena. Wyglada ta aplikacja jakby po pierwszej akcji, straz miałaby z wami zrobic porządek. Macie zamiar grac bandytów najzwyklejszych czy coś bardziej wyrachowanego. Nie mowie, ze prosty bandyta to zła postac ale mowisz, ze was jest 10? Napisz mi na PW lub Discord kto tam u Ciebie jest.

Podziel się tym postem

Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...