Skocz do zawartości
He-Man

Nie bądź bezczynny! Zacznij działać już dziś!

Recommended Posts

UbEA5Mx.png

***

"Na miejskim placu panował harmider, jak zawsze o tej porze dnia. Sklepikarze i kupcy przekrzykiwali jeden drugiego, piejąc o tym jakież to wspaniałe towary mają do zaoferowania. Niektórzy zostali przez ów okrzyki przekonani, inni jedynie przechodzili koło straganów, raz po raz spoglądając co dokładnie ma do zaoferowania sprzedawca. Jeszcze inni nie zwracali w ogóle uwagi na całe to zamieszanie, śpiesząc się w jedynie sobie znanym kierunku. Poza sklepami i różnymi ulicznymi handlowcami na placu głównym znajdowała się również wielka, stara drewniana tablica ogłoszeń. W poprzednich latach wielu mieszkańców chętnie z niej korzystało, teraz jednak wisiały tam nieliczne ogłoszenia, część z nich była tam już od lat. Ta garstka z mieszczan nadal szukający "nowości" na owej tablicy, tego dnia mieli powodu do zainteresowania. Na wspaniałym, bogato zdobionym papierze, zdecydowanie nienależącym do żadnego ze zwyczajnych obywateli, znajdowało się dosyć nietypowe obwieszczenie:"  


 

T1KK43k.png

 

Edytowane przez He-Man
  • Like 6

Podziel się tym postem


Link to post
Share on other sites

((Kocham sposób, w jaki to kontrastuje z Nową Falą.))

 

//Artay:

"Dział ten jest przeznaczony do informowania graczy o skutkach akcji odegranych IC. Dział ten jest w pełni In Character, więc użytkownik publikujący w nim treści OOC, ma obowiązek zawrzeć je w podwójnych nawiasach (()). Użytkownik ma prawo odegrać krótką akcję IC prezentującą reakcję postaci.

- Opis otoczenia musi być oznaczony kolorem #008080 - niebieskim.

Czynności postaci muszą być oznaczone kolorem #800080 - fioletowym."

Podziel się tym postem


Link to post
Share on other sites

"Porannego Dnia, gdy każdy przygotowywał się do nowego dnia pełnego pracy pewien mężczyzna ubrany w strój farmera zatrzymał się przy tablicy ogłoszeń. Przy kilku pozrywanych kartkach znalazł pewną informację z nagłówkiem "Pacta Sunt Servanda". Mężczyzna nachylił swą czuprynę, trzymając za skrawek papieru. "

 

"Przeczytał ogłoszenie, po czym rzekł:" Unia gospodarcza? Toż to genialne, wreszcie coś robią, a nie bąki zbijają. <podrapał się po ramieniu i ruszył w swoją stronę>

Podziel się tym postem


Link to post
Share on other sites

Ehh.. każdego dnia tylko wrzawa na tym targowisku, pójdę sprzedać pozostałe skóry i może przejrzę ogłoszenia.

"Wtem Nykros udał się do miejscowego handlarza skórami po czym spieniężył towar. Po ucięciu krótkiej pogawędki, machnął dłonią w stronę handlarza i udał się do starej drewnianej tablicy. Zaczął przeglądać ogłoszenia po czym dostrzegł zdobiony skrawek papieru na którym widniał nagłówek"Pacta Sunt Servanda"

"Spojrzał na ogłoszenie, przeczytał je i dodał:"

 Ciekawe, Unia gospodarcza, co to by miało wnieść w życie. Ciężkie czasy nastały dla zwykłych obywateli, może uda się to jeszcze zmienić. 

"Machnął dłonią w kierunku tablicy po czym skierował się do pobliskiej karczmy"

Podziel się tym postem


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Dodaj nową pozycję...