Skocz do zawartości
Grim

Kilka słów o nienawiści ...

Recommended Posts

6FUrrnm.png

Bójki, kłótnie, rozróby...

Witam, jak pewnie większość graczy zauważyła, od pewnego czasu na serwerze trwa wojna. Głupia wojna bo nikt tak naprawdę nie wie czym została spowodowana. Nie ma już złotej granicy między sarkazmem a poważnymi wyzwiskami i miałbym to głęboko w poważaniu, gdyby nie fakt, że konflikt jest zaostrzony tak bardzo, że źle wpływa on na innych graczy. Pielęgnowana i ciągle podsycana waśń między nami (Rodzina Moretelli) a Klanem Niedźwiedziego Kła doprowadza do wyciągania brudów sprzed paru lat, o których każdy powinien zapomnieć i żyć spokojnie nie patrząc wstecz. Sam osobiście jestem zmęczony już tymi głupimi wojenkami, które toczą się od zarania dziejów na tej platformie między graczami. Swoją przygodę z Gothic Multiplayer zacząłem parę lat temu, ciężko mi określić ile dokładnie czasu spędziłem na tej platformie. Poznałem - co może wielu zdziwić - dobrych i porządnych ludzi, z którymi utrzymuję dobry kontakt po dziś dzień. Paradoksalnie rzecz ujmując ta platforma była ze mną gdy odkrywałem tajniki masturbacji, gdy spotkała mnie pierwsza miłość w życiu, gdy pierwszy raz dostałem wpierdol, czy nawet gdy miałem ciężko w życiu prywatnym. Gothic Multiplayer zawsze był dla mnie odskocznią żeby odpocząć od świata realnego i zapomnieć na chwilę o problemach. Zawszę pamiętałem jednak, że jest to po prostu zabawa polegająca na integracji z ludźmi, tak... Zabawa. Lecz co to za zabawa, gdy w przestrzeni publicznej szerzy się nienawiść, jeden drugiemu grozi pobiciem, wyzywanie komuś matki od kurew czy zwyczajne prowokacje byle tylko sprawić komuś przykrość. Zawszę gardziłem ludźmi, którzy bezpodstawnie naskakują na innych by pokazać swoją turbo władzę. Przypomina to walki kogutów, tyle że nie, bo nawet koguty mają jakiś cel w swoich konfliktach, a te nasze są po prostu bezsensowne. 

...

Przechodząc do meritum, bo ta część jest najważniejsza. Osobiście i w imieniu niektórych, którzy przyczynili się do wszczynania burd i kłótni na serwerze discord Elisium Roleplay, chciałbym przeprosić każdego, kto został w pewnym stopniu urażony. Tym samym chciałbym prosić o zażegnanie konfliktu jaki panuje między nami a graczami Klanu Niedźwiedziego Kła. My tak samo jak i wy, przyszliśmy tu spokojnie pograć licząc na dobrą zabawę bez żadnych toksycznych sytuacji. Nie mam 15stu lat, by chować swoją dumę i honor wyzywając się bez powodu na serwerze o piksele, jednocześnie psując grę innym graczom i odstraszając nowych użytkowników tej platformy. Schowajmy noże, opierdolmy wspólnie kebaba od turasa lub zróbmy integracyjny trening środka klatki piersiowej wyciskając pana Zet... na płaskiej ławeczce. A jeśli nie to po prostu unikajmy siebie i dajmy pograć i sobie i innym w spokoju. Tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę i mam nadzieję że w końcu zapanuje tu spokój. 

• Like 16
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

Gość Maczupa

Trafiłeś w środek społeczności a raczej pewnych jej ugrupowań gdzie przeważnie tworzyła się gęsta atmosfera. Cieszy jednak twój apel, jak nic podpisuje się pod nim, ponieważ powinniśmy zdać sobie sprawę z jednej istotnej rzeczy. Serwery RP tworzą terazniejsza spostrzeżenia na temat całej platformy, każda nowa osoba ocierajaca się o lawine nietrafionych żartów, czy wręcz bezsensownych porównań często zażenowana odwraca się na pięcie i nie wraca. Są takie jednostki, należy o tym pamiętać. Jestem zdania, że jeżeli ktoś na prawdę robi to tylko po to ażeby pośmieszkować, oddajcie upust emocjom tworząc sobie osobny serwer discord. Wątpliwym faktem jest bowiem to, że Jaskier poświęcił zapewne dużo środków i czasu na reklamę abyście swoją postawą pokazywali ile na prawdę był warty jego trud, jak i każdego innego twórcę. Chwila refleksji nad sobą i tym jak nasze słowa mogą brzmieć dla ogółu, tego wam życzę miski.

Podpisuje się jak najbardziej 

Podziel się tym postem

Będzie teraz trochę nudno, ale uważam, że to dobrze, że tak to się właśnie kończy. (Chyba kończy)

• Like 2

Podziel się tym postem

Urodziłem się z początkiem XXI w. Wręcz jak ty Grim wychowałem się z internetem. Nie są mi obce takie zachowania, przez tyle lat przestałem na to zwracać uwagę. Przyznać muszę że czasami bawią takie wspólne śmieszki, choć także czasami wykracza to już po za granice dobrego smaku i gustu. Na takiej małej platformie znających się graczy, nie wypada po prostu jechania sobie od burych szmat aż na rodzinie kończąc. Pamiętajcie chłopaki trochę dystansu, kreatywności i nie bierzcie do siebie leśnych golasów czy też makaroniarzy. To że tutaj jestem neutralny, nie oznacza że może w przyszłym etapie serwera bądź na innym serwerze, może będziemy mieli szanse na wspólną rozgrywkę pod jednym projektem. Takie wspólne waśnie, których nie spodziewałem że ktoś tutaj bierze do serca na tej platformie, tylko doprowadzi do stygmatyzacji i tworzenia się grup wspólnej adoracji co jest cholernie nie dobre.   

Edytowane przez Majeranek
  • Like 1

Podziel się tym postem

W sumie jest w tym sporo racji, nauczony doświadczeniem już zacząłem po prostu mieć wywalone na wszystkie konflikty w świecie wirtualnym i traktowałem je bardziej jako formę żartu aniżeli poważny konflikt, który miał powodować u mnie wrogość wobec kogoś albo całej grupy. Tak czy inaczej, tak jak napisał kolega wyżej, takie zachowanie, szczególnie przewalające się ostatnimi czasy na forum są odstraszaczem dla pewnej grupy odbiorców, którym się to po prostu nie podoba i uważają to za toksyczne zachowanie, ponieważ takim ono właśnie jest, nieważne jak bardzo byśmy sobie to tłumaczyli. Bardzo dobrze, że ktoś w końcu zwrócił na to uwagę, biznes.

file.zgoda-rece-biznes.jpg

• Like 2

Podziel się tym postem

Niby wszystko ładnie i pięknie, ale... dyskusja zrobiona z oczywistych względów, a mianowicie ukazanie drugiej grupy jako gorszej. Weźmy pod uwagę render, na którym widzimy głównie kurwy, a jak wiemy, to wy z nich korzystaliście. Jednak najbardziej zadziwiają mnie napisy "mortadeli kawał cweli" - został wymyślony przez was właśnie na ten render, gdy z drugiej strony "spływ kajakowy z nordmaru" - jeden z najłagodniejszych, a mimo to wciąż nie jest tooryginał, który był odrobinę ostrzejszy. Przechodząc dalej oczywiście nie pamiętacie, jak przez okrągły tydzień najeżdzaliście na nordmarczyków, często nawet graczy nie mających z nami nic wspólnego. Początkowo staraliśmy się to ignorować licząc, że administracja was ogarnie, bo leciały teksty typu "kurwy, jebane głupie nordmarczyki" praktycznie cały czas. Ducha winni gracze obrywali od was wyzwiskami, bo uznaliście ich za część naszej grupy. My też jesteśmy tutaj winni, bo powinniśmy byli od razu napisać do administracji, a nie czekać aż sami zaczną działać z litości. Zamiast tego po czasie zaczęliśmy odpisywać na wasze zaczepki, jednak nadal mogę śmiało stwierdzić, że prowokowałem was mniej razy niż grim mnie oznaczył, żeby obrazić. Dalej opisujecie zawiście sprzed kilku lat, o których również wy zaczęliście. Przez dwa lata nałogowo padały od was teksty "jebane głupie nakty" i to nietylko prywatnie, bo na ostatnim GRP padło kilka razy. To wy zaczęliście wyciągać jakieś syfy jako pierwsi, a o ile mi wiadomo, żaden z nas nawet nic nie wyciągał. Dodam, że to ty, grim, jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobiłeś po wejściu na discord serwera, była właśnie obraza mojej osoby, a dość niedawno postanowiłeś powiedzieć, że niby trzymam do ciebie urazę, chociaż ignoruje 80% twoich zaczepek. Wprawdzie to ty nie potrafisz odpuścić dawnych waśni, co potwierdza twoje zachowanie. Na przykład z chęcią wezmę twoje wyzwiska w moją stronę przez caluśeńkie dwa miesiące po tym, jak wyśmiałem twoje terminatorstwo na jakimś pseudolu. Oczywiście to nie było wystarczające, bo na innym pseudolu, gdy chciałem sobie pograć bandytami, postanowiłeś się mścić i wstawiałeś tam absurdalne oskarżenia ze mną związane, jeśli dobrze pamiętam, większość była edytowana photoshopem, a reszta po prostu wyciągana z kontekstu. Wszystko to, aby się zemścić na graczu, który ma cię gdzieś od dawna. Groziłeś mi nawet pobiciem.
Ciężko mi jest zobaczyć ten wątek jako twoje dobre intencje, gdy od trzech lat nic tylko wyzywasz nas gdzie się tylko da, choć najwięcej tego jest na prywatnych discordach, gdzie parę razy mieliśmy dostęp bez waszej wiedzy. Pewnie wielu z was kojarzy teksty typu "jebane nakty kurwy raki psują grę". Jako dowód, że nadal was boli istnienie naktów, jest wyśmiewanie ich po dziś dzień, mimo że to wszystko działo się dwa lata temu. 

Spoiler

mDW88Q4.png

Skoro nie chcieliście robić burd, to po co prowokowaliście przez cały tydzień? Początkowo was ignorowaliśmy i daliśmy się wreszcie sprowokować, aby odpowiadać wam tym samym (wciąż nie tak ostro i bez przekleństw). Nie ma sensu zgrywanie jakiejś ofiary z waszej strony, gdy tak daleko wam do niej brakuje. 
Podsumowując: sytuacja jest bardzo prosta, powinniście dać sobie siana i również spójrzcie na siebie, a nie szukacie winy po jednej stronie barykady. My wtedy również przestaniemy odpowiadać na wasze zaczepki.

To tyle z mojej strony, liczę, że wszyscy się uspokoimy i zrozumiemy, że nie zawsze druga osoba jest winna, bo każdy z nas ma brud za uszami.

• Like 2

Podziel się tym postem

Szanowny Panie wisen,
Delikatnie mówiąc, nie zgadzam się kompletnie, a przynajmniej w większej części z tym co Pan przedstawił i śmiem twierdzić, że to właśnie Pan próbuje(całkiem nieudolnie) wybielić siebie jak i koleżków. Niemniej jednak, konflikt zażegnany, wina leży po obu stronach, a po czyjej więcej, czy mniej, to już nieważne.

Mam nadzieję, że nie będzie podobnych scysji, bo oddziałowują one negatywnie na całą społeczność, która i tak już jest bardzo uszczuplona.

Pozdrawiam

• Like 1

Podziel się tym postem

54 minuty temu, wisen napisał:

Niby wszystko ładnie i pięknie, ale... dyskusja zrobiona z oczywistych względów, a mianowicie ukazanie drugiej grupy jako gorszej. Weźmy pod uwagę render, na którym widzimy głównie kurwy, a jak wiemy, to wy z nich korzystaliście. Jednak najbardziej zadziwiają mnie napisy "mortadeli kawał cweli" - został wymyślony przez was właśnie na ten render, gdy z drugiej strony "spływ kajakowy z nordmaru" - jeden z najłagodniejszych, a mimo to wciąż nie jest tooryginał, który był odrobinę ostrzejszy. Przechodząc dalej oczywiście nie pamiętacie, jak przez okrągły tydzień najeżdzaliście na nordmarczyków, często nawet graczy nie mających z nami nic wspólnego. Początkowo staraliśmy się to ignorować licząc, że administracja was ogarnie, bo leciały teksty typu "kurwy, jebane głupie nordmarczyki" praktycznie cały czas. Ducha winni gracze obrywali od was wyzwiskami, bo uznaliście ich za część naszej grupy. My też jesteśmy tutaj winni, bo powinniśmy byli od razu napisać do administracji, a nie czekać aż sami zaczną działać z litości. Zamiast tego po czasie zaczęliśmy odpisywać na wasze zaczepki, jednak nadal mogę śmiało stwierdzić, że prowokowałem was mniej razy niż grim mnie oznaczył, żeby obrazić. Dalej opisujecie zawiście sprzed kilku lat, o których również wy zaczęliście. Przez dwa lata nałogowo padały od was teksty "jebane głupie nakty" i to nietylko prywatnie, bo na ostatnim GRP padło kilka razy. To wy zaczęliście wyciągać jakieś syfy jako pierwsi, a o ile mi wiadomo, żaden z nas nawet nic nie wyciągał. Dodam, że to ty, grim, jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobiłeś po wejściu na discord serwera, była właśnie obraza mojej osoby, a dość niedawno postanowiłeś powiedzieć, że niby trzymam do ciebie urazę, chociaż ignoruje 80% twoich zaczepek. Wprawdzie to ty nie potrafisz odpuścić dawnych waśni, co potwierdza twoje zachowanie. Na przykład z chęcią wezmę twoje wyzwiska w moją stronę przez caluśeńkie dwa miesiące po tym, jak wyśmiałem twoje terminatorstwo na jakimś pseudolu. Oczywiście to nie było wystarczające, bo na innym pseudolu, gdy chciałem sobie pograć bandytami, postanowiłeś się mścić i wstawiałeś tam absurdalne oskarżenia ze mną związane, jeśli dobrze pamiętam, większość była edytowana photoshopem, a reszta po prostu wyciągana z kontekstu. Wszystko to, aby się zemścić na graczu, który ma cię gdzieś od dawna. Groziłeś mi nawet pobiciem.
Ciężko mi jest zobaczyć ten wątek jako twoje dobre intencje, gdy od trzech lat nic tylko wyzywasz nas gdzie się tylko da, choć najwięcej tego jest na prywatnych discordach, gdzie parę razy mieliśmy dostęp bez waszej wiedzy. Pewnie wielu z was kojarzy teksty typu "jebane nakty kurwy raki psują grę". Jako dowód, że nadal was boli istnienie naktów, jest wyśmiewanie ich po dziś dzień, mimo że to wszystko działo się dwa lata temu. 

Pokaż ukrytą zawartość

mDW88Q4.png

Skoro nie chcieliście robić burd, to po co prowokowaliście przez cały tydzień? Początkowo was ignorowaliśmy i daliśmy się wreszcie sprowokować, aby odpowiadać wam tym samym (wciąż nie tak ostro i bez przekleństw). Nie ma sensu zgrywanie jakiejś ofiary z waszej strony, gdy tak daleko wam do niej brakuje. 
Podsumowując: sytuacja jest bardzo prosta, powinniście dać sobie siana i również spójrzcie na siebie, a nie szukacie winy po jednej stronie barykady. My wtedy również przestaniemy odpowiadać na wasze zaczepki.

To tyle z mojej strony, liczę, że wszyscy się uspokoimy i zrozumiemy, że nie zawsze druga osoba jest winna, bo każdy z nas ma brud za uszami.

XD

Na twoje zarzuty większość odpowiedziała ci na discordzie. Nakci to ikona tej platformy i mem, film który został wrzucony to satyra i nie uderza w was personalnie i nadal muszę z przykrością stwierdzić, że powinieneś zrozumieć na czym polega satyra a nienawiść. Po za tym poruszasz kwestie obrażania cię na serwerach, a przypomnę, że od czasów Elvarionu nie grałem na ŻADNYM serwerze. Szkoda, że nie masz ŻADNYCH dowodów na to, jak cię obrażałem. Tak jak napisałem wcześniej, nie jestem tu, żeby wyciągać brudy, chciałem się pogodzić ale z tego co widzę co się dzieje od wczoraj i po impulsywnej wypowiedzi bojka

EN9FsHz.png

KxYqbB3.png

oraz paru osobnikach z waszego community, dla których to oświadczenie było najwyraźniej śmieszne 

sYF4QfL.png

Ale z jakiegoś powodu zniknęło z sekcji komentarzy, chyba ten spór nie ma możliwości być zakończony. 

Edytowane przez Grim
  • Like 1
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

Najwidoczniej nie zostanie, bo nie potrafisz przyznać, że również jesteś winny. 

Niby nie twierdzisz, a jednak nie przyznasz, że zaczęliście wy. . . to teraz jeszcze atak na arye we 3 iksde

Edytowane przez wisen

Podziel się tym postem

Ja nie twierdzę, że jestem niewinny. Gdybym był, nie przeprosiłbym was, tylko że ciężko najwidoczniej ci to zrozumieć. 

Edytowane przez Grim
  • Like 3

Podziel się tym postem

Najmądrzejszy ma w d*pie dramy z internetu i nie miesza się w takie rzeczy, bez spin na luzie podchodzi do gry i wszytko będzie w porządku. ;) Zero zaangażowania w gówno burze i nie ma problemu. Pozytywnie do ludzi i będzie dobrze. 

• Like 4
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

Kochajcie się, stop nienawiści. Bądźcie jak Niemcy, jak Strafkolonie, kilka lat się trzymają. 

• Like 1

Podziel się tym postem

To niezłe memy z Naktów, chyba tylko u Was one funkcjonują, bo spora jak nie większa część społeczności nawet nie wie o co chodzi. Skończcie o nich pierdolić, bo to już nudne się robi. Ktoś zrobił sobie frakcję inną od tych nudnych, które powtarzają się co kolejny serwer - AHAHAHA ALE BEKA GRAJĄ COŚ CO NIE JEST W LORE GOTHICA, ZRÓBMY O NICH MEMY TO SPRAWIMY, ŻE INNI TEŻ BĘDĄ ICH NIENAWIDZIĆ. Po prostu nie odzywajcie się na te drażliwe tematy i tyle ja pierdole, że też trzeba o tym na forum pisać. Osobiście mam w dupie takie sprzeczki i wysrywy, ale widziałam w jakim stopniu są obrażani ludzie z Klanu, którzy kiedyś grali na Elvarionie Naktów i większości słów bym nie powtórzyła, bo były po prostu chore i obrzydliwe. Nie popieram ani jednej ani drugiej grupy, po prostu to co robicie jest bez sensu i śmiać się chce jak chcecie pokazac kto jest lepszy. Pa.

Podziel się tym postem

14 minut temu, Arya napisał:

To niezłe memy z Naktów, chyba tylko u Was one funkcjonują, bo spora jak nie większa część społeczności nawet nie wie o co chodzi. Skończcie o nich pierdolić, bo to już nudne się robi. Ktoś zrobił sobie frakcję inną od tych nudnych, które powtarzają się co kolejny serwer - AHAHAHA ALE BEKA GRAJĄ COŚ CO NIE JEST W LORE GOTHICA, ZRÓBMY O NICH MEMY TO SPRAWIMY, ŻE INNI TEŻ BĘDĄ ICH NIENAWIDZIĆ. Po prostu nie odzywajcie się na te drażliwe tematy i tyle ja pierdole, że też trzeba o tym na forum pisać. Osobiście mam w dupie takie sprzeczki i wysrywy, ale widziałam w jakim stopniu są obrażani ludzie z Klanu, którzy kiedyś grali na Elvarionie Naktów i większości słów bym nie powtórzyła, bo były po prostu chore i obrzydliwe. Nie popieram ani jednej ani drugiej grupy, po prostu to co robicie jest bez sensu i śmiać się chce jak chcecie pokazac kto jest lepszy. Pa.

ogar słownictwo babo. kulturka tutaj panuje 

• Like 2
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

20 minut temu, Arya napisał:

Jesteś jednym z tych ludzi, którzy mogą się śmiać z każdego lecz gdy inni zaśmieją się z ciebie to masz z tym spory problem. Może jednak nie powinnaś się wypowiadać na temat o którym nie masz bladego pojęcia. Albo gdy już chcesz się wypowiedzieć to przynajmniej bądź na bieżąco ze sprawą, która cię nie dotyczy. Pozdrawiam. 

• Like 1
  • Thanks 2

Podziel się tym postem

Godzinę temu, Arya napisał:

Ło baben apeluje o ogarnięcie faken słownictwa babo bo tak to możesz z kolegami rozmawiać,  a nie z porządnymi ludźmi, eleganckimi ludźmi zważka na ruchy  elo finowie

Edytowane przez Archan
  • Like 2
  • Thanks 2

Podziel się tym postem

1 minutę temu, Grim napisał:

Osobiście mam w dupie takie sprzeczki i wysrywy

Szanowna Pani, 
Jeżeli nie interesują Pani nasze "sprzeczki" i "wysrywy" (chociaż nie polecam takiego rynsztokowego języka - kobiecie nie przystoi, tym bardziej na forum publicznym)
to nie ma co się wypowiadać, to raczej temat do dyskusji dla ludzi, których to dotknęło w mniejszym lub większym stopniu. Jeżeli potrzeba Pani nieco uwagi, to polecam piosenkę. 

Pozdrawiam!

• Like 3
  • Thanks 2

Podziel się tym postem

Jako że mój poprzedni post został usunięty a ja ostrzeżony (z czym nie do końca się zgadzam, ale też nie mam zamiaru się o to wykłucać) postanowiłem ponownie dodać swoją odpowiedź, tym razem rozwijając ją do poziomu który może zostanie zaakceptowany.

Mój poprzedni wpis, który postaram się odtworzyć co do litery w spoilerze na końcu, był dość krótki, zawierał humorystycznego mema i proste przesłanie: takie kłótnie nie powinny być brać na poważnie przez żadną ze stron.

Od początków mojego istnienia na tej platformie byłem przeciwny tego typu wydarzeniom. Kiedyś mówiło się o "wojnach serwerów", ale w dzisiejszych czasach, gdy zainteresowanie platformą spadło (raczej od strony twórców niźli graczy) mamy do czynienia z walkami pojedynczych osób. Wszystko byłoby dobrze, gdyby osoby te nie zbierały wokół siebie grup które popierają ich i razem z nimi szkalują przeciwną stronę. To prawdziwie patologiczna sytuacja, pokazująca jak zacofaną społecznością potrafi być polska strona GMP/G2O.

Przejdźmy więc do obecnych wydarzeń. Jako nieobecny na discordzie serwera prawdopodobnie ominąłem wszystkie waśnie, jednak będąc członkiem jednej z grup - konkretnie rodziny Moretellich - uznałem, że warto będzie jakkolwiek okazać moje zainteresowanie tym wydarzeniem. Nie jestem w stanie teraz przypomnieć sobie czy kiedykolwiek zepsułem komuś na tyle krwi żebyśmy się zwyzywali, tak na poważnie - nie dla żartów jak to zawsze bywa. Jednak jeżeli taka sytuacja miała miejsce i ktoś ma mi coś do zarzucenia, z góry przepraszam. Zapraszam do wyjaśnienia jej przez forumowe wiadomości prywatne. Jeżeli natomiast ktoś ma do mnie tak wielką urazę, że nie widzi możliwości zakończenia tego sporu przez internet i moje przeprosiny, mam jedną prośbę. Prośbę, która może być podsumowaniem całego tego wywodu i całej tej sytuacji:

Nie ważne jak ostro ciśniecie się OOC, nie przekładajcie tego na grę IC. 

Jest to kolejna patologiczna sytuacja w której takie discordowo/forumowe przepychanki kończą się powstawaniem grup IC których głównym i jedynym priorytetem jest zniszczenie grupy przeciwnej. Zazwyczaj grupy te przykrywają się otoczką bardzo potężnej i rozbudowanej organizacji. Na serwerze jednak może wyglądać to dość inaczej. Niestety, ta wojna między dwoma grupami może się odbić na zwykłych graczach. Okazuje się że takie "randomy" jak zaczną sprzyjać jednej z grup, druga weźmie ich na cel i postara się wyniszczyć. Bogu ducha winni gracze cierpią, bo ktoś kogoś nie lubi. Nie mówiąc już o zapychaniu aplikacji swoimi kandydatami, odcinając ludzi którzy może nawet mieliby ciekawy pomysł i zaangażowanie. W ten sposób serwer staje się placem zabaw dla wojenki, która zaczęła się od jakiejś błahej "kurwy"...

To tyle ile mam do powiedzenia w tej sprawie. Jeszcze raz przepraszam wszystkich których uraziłem (łącznie z ekipą forum, zmuszoną do usuwanie mojej poprzedniej wypowiedzi). Mam nadzieję, że weźmiecie to co napisałem do serca i waśnie OOC pozostaną OOC...

To muj mesydż. Kochajmy się. Pozdro

.tSPlBPD.png

• Like 6

Podziel się tym postem

Od tego jest Roleplay, żeby wczuć się w wymyśloną postać... Zawiść tutaj nic nie da, a mieszanie OOC z IC byłoby słabe. Zapomnijcie o tym co było, próbujcie nie wdawać się w kłótnie i bawcie się, bo o to chodzi w gierce. Po co sobie dokładać problemów nawet na platformie, na której chcemy od nich uciec?

Podziel się tym postem

Na początek powiem, że sporadycznie wchodzę na discorda (z braku czasu to raz a po drugie jak serwwera nie ma to po co - i jak się okazuje dobrze) ale nie przyglądam się temu co tam piszecie, bo jak lecą spamy jednosłowne to po co mam oczy marnować (swoją drogą nikt nie zauważył, że jak ktoś napisze np. "cześć wszystkim jestem zdzisiek" i każde słowo w osobnym komentarzu to nie jest to fajne? Taki przykład, wiecie o co chodzi. Jakby nikt nie potrafił napisać pełnego zdania tylko pisał jakimiś okolicznikami tylko). 

Powiem wam też, że dla mnie osobiście takie "prztyczki" typu ktoś mnie w jakiś sposób krytykuje czy źle coś mówi na mój temat to zawsze obracam to w przeciwną stronę - nie dość, że się z nim zgadzam to jeszcze dokładam coś od siebie. Zawsze, ale to zawsze wtedy, nawet jeżeli chciał mi zrobić na złość albo pospolicie "wkurwić" to mu się nie udawało i dołączał do mojej pętli sam potem o sobie też mówiąc w ten sposób. Ale wiadomo, aby stosować taki manewr trzeba mieć pierdyliard procent dystansu do siebie, bo inaczej to nie zadziała. Ja mam mega dystans przez co nieważne jak chcesz mnie skrytykować to ci nie wyjdzie aż sam się wkopiesz. Jak mówię - na discordzie przeglądam pobieżnie dyskusje i nawet się nie wczytuję, ale z tego, co napisał Grim to wnioskuję, że nasi gracze mają CHOLERNIE MAŁO dystansu do siebie. Zwykle większe sprzeczki wychodzą z błachej sprawy, czyli wniosek jest taki, że jedna osoba nie miała dystansu do siebie i ktoś jej pewnie chciał dać takiego właśnie "prztyczka" myśląc że się nie obrazi, tamta wzięła to do serca, inny mówi jej (tak myślę, fantazjuję), że to był tylko "prztyczek", dotknięta osoba mówi że nie i dołączają pozostali, dochodzi do sprzeczek, wypominań sprzed lat, wyzwiska w stronę rodzicielek (normalnie jak w gimbazie) i groźby namacalne (znowu jak w gimbazie). 

LUDZISKA WY MOJE, jakbyście mieli jakikolwiek dystans do siebie to żadnych burd i awantur by nie było, a wy nie zachowywalibyście się jak w gimbazie, a pewnie większość z nas tutaj grających jest już w wieku 20-30 lat, może nawet starsi. Szanujmy się i znajdźmy granicę między "prztyczkiem" a "zadaniem bólu".

Podziel się tym postem

Wątek zamykam, dalsza dyskusja nie jest potrzebna. Temat zostanie przeniesiony jeszcze dziś pod wieczór.

Podziel się tym postem

Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...