Skocz do zawartości
Gustavo

Zwolennicy ognia

Recommended Posts

Wysłuchajcie słów bożych, bo pragną oni, byście ich wysłuchali. Przestrzegajcie praw bożych, bo chcą oni, byście ich przestrzegali. Czcijcie kapłanów bożych, bo oni są wybrańcami łaski…

Słowa Innosa: A gdybyście nie mogli ich pojąć, nie odrzucajcie słów kapłanów, bo głoszą oni moją mądrość. Gdyż ja jestem Słońcem na niebie, światłem i życiem na Ziemi. A wszystko, co wrogiem jest Słońca, jest i moim wrogiem, i zostanie wygnane do krainy wiecznej ciemności.

• Like 4

Podziel się tym postem

Słowa Innosa: Weź do ręki jointa i zajeb macha
Uhuhuhu... hahahaha...
Weź tego jointa i znów zajeb sztacha
Uhuhuhu... hahahaha...

• Like 12

Podziel się tym postem

Więc tak podoba mi się pomysł, przedstawienie, tekst i zarys tła fabularnego. Jako Mag liczę na interesującą interakcję między naszymi postaciami. Możemy ustalić początkowy stosunek na linii gildia-zwolennicy ognia lub bezpośrednio rozegrać wszystko drogą IC- W każdym bądź razie do zobaczenia w grze.

• Like 2
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

Czy ogień w nazwie Zwolennicy ognia, nie powinien być pisany z dużej litery jako nazwa własna Ognia Innosa, czy czegoś w tym stylu? Tak jak Krąg Ognia, wskazujący, że chodzi o specjalną organizację, a nie o okrąg z płomieni?

• Like 5

Podziel się tym postem

W ogóle ta nazwa jakaś zjebana. Zwolennicy ognia, że co kibicujecie mu? Głosujecie na niego w wyborach samorządowych do sejmiku Archolos czy co? 

• Like 1

Podziel się tym postem

1 godzinę temu, He-Man napisał:

W ogóle ta nazwa jakaś zjebana. Zwolennicy ognia, że co kibicujecie mu? Głosujecie na niego w wyborach samorządowych do sejmiku Archolos czy co? 

Cześć. Pozostaliśmy urażeni twoją opinią. Proszę Cie, żebyś usunął ten wpis i przeprosił. Dziękujemy z góry.

• Like 9

Podziel się tym postem

Bashar będzie musiał na was uważać w takim razie.

Ale tak poza tym to naprawdę ciekawy pomysł, plusik leci :)

Podziel się tym postem

Bardzo piękna organizacja inosa. Niedługo drodzy gracze przekonacie się czym naprawdę są wymuszenia, narkotyki, przemyty i zbrodnie. Apeluję o zaprzestanie czepiania się do nazwy organizacji, gdyż sam nie wiem jak długo będę w stanie utrzymać rubina. Buziaczki

• Like 4

Podziel się tym postem

shazu spakuj z tego tematu siebie i swoich zakłamanych kumpli, mamy wyłożone na twoje petowe powodzenia

• Like 8

Podziel się tym postem

U widzę rysuje się się konflikt, trzeba będzie zaktualizować status w Straży. Zwolennicy Ognia - wrogi

• Thanks 1

Podziel się tym postem

6 godzin temu, Gustavo napisał:

shazu spakuj z tego tematu siebie i swoich zakłamanych kumpli, mamy wyłożone na twoje petowe powodzenia

Rozumiem, że mam rozesłać listy gończe? A tak na poważnie to nie rozumiem Twojego wrogiego nastawienia? Nie ja stoję za wyborami administracji 😥

Podziel się tym postem

21 minut temu, Shazu napisał:

Rozumiem, że mam rozesłać listy gończe? A tak na poważnie to nie rozumiem Twojego wrogiego nastawienia? Nie ja stoję za wyborami administracji 😥

Nie udawaj sztywniutkiego teges śmeges, bo poleciałeś pruć dupe do adminów i łapać bolca pyskiem, więc nie wafluj się już korniszonie.

• Like 4

Podziel się tym postem

chuj mnie te wybory, twoi kucowaci koledzy nawinęli niezły makaron co jest na gothicu normą, administracja to łyknęła a ty teraz palisz jana

• Like 2

Podziel się tym postem

11 minut temu, Gralon napisał:

Nie udawaj sztywniutkiego teges śmeges, bo poleciałeś pruć dupe do adminów i łapać bolca pyskiem, więc nie wafluj się już korniszonie.

8 minut temu, Gustavo napisał:

chuj mnie te wybory, twoi kucowaci koledzy nawinęli niezły makaron co jest na gothicu normą, administracja to łyknęła a ty teraz palisz jana

Widzę, że nie ma co zniżać się do waszego poziomu - bo nikt nie wysłuchał moich racji, a oczerniacie mnie xD! Mimo wszystko życzę powodzenia.

Podziel się tym postem

Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...