Skocz do zawartości
sloik

Dyskusja po starcie

Recommended Posts

Gre sie wlacza przez Gothic 2 Online - Launcher i wtedy przez Hostname Gothic 2 Online czy jak?

Edytowane przez Tarshival

Podziel się tym postem

Nie, nie łączycie się z serwerem Gothic 2 Online. Łączyć powinniście się z serwerem Elisium, tyle że jest nie jest on publiczny. Trzeba jeszcze najwyraźniej czekać.

Podziel się tym postem

0 golda na starcie to rzeczywiście dobre jak nie ma dodatkowej pracy u npc aby coś zarobić

Podziel się tym postem

Z moim bugiem po starcie na serwerze mogę ruszać się tylko lewo prawo, bo moja postać ciągle podnosi przedmioty z ziemi. W sumie aktualnie w ekwipunku mam ponad 2000 monet plus inne skarby. Nie wiem jak to możliwe, ale to dobry sposób na zarobek, szkoda tylko, że nie mogę grać...

Podziel się tym postem

Gdzie i jak łowić ryby, oraz jak pobierać wodę (lub jakieś inne rzeczy) ładuje się do pewnego momentu a potem stoi w miejscu

Podziel się tym postem

Moje wrażenia są takie, że jakoś trudno było mi wczuć się w grę. Prawdopodobnie przez wszystkie dokuczające kwestie OOC - a to zacięły się napisy na ekranie i nie chciały zniknąć, a to brakowało jakichś przedmiotów. I inne różne sytuacje. Ogólnie uważam, że da się fajnie pograć i mam kilka planów na ciekawą grę, ale najpierw trzeba uporać się z przypadkami dokuczającymi w grze.

Podziel się tym postem

W dniu 9.11.2019 o 02:54, Glar napisał:

Moje wrażenia są takie, że jakoś trudno było mi wczuć się w grę. Prawdopodobnie przez wszystkie dokuczające kwestie OOC - a to zacięły się napisy na ekranie i nie chciały zniknąć, a to brakowało jakichś przedmiotów. I inne różne sytuacje. Ogólnie uważam, że da się fajnie pograć i mam kilka planów na ciekawą grę, ale najpierw trzeba uporać się z przypadkami dokuczającymi w grze.

To nasz priorytet.

Podziel się tym postem

Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...