Skocz do zawartości
KrejzoleQ

Tekstury Interfejsu

Recommended Posts

Generalnie z wejściem do gry nie ma problemu, gra chodzi płynnie, z tym że tekstury interfejsu są zbugowane, przyciski albo są niewidoczne albo jest jakaś kompletnie niepasująca tekstura.

Zrobiłem wszystko jak należy w instalacji, czy może pominąłem czegoś, może mi tekstur nie wgrało jak należy?

Podziel się tym postem

Na ten standardowy

Gothic 2 Online

edit: Okej poza tym że większość serwerów zamkniętych to jak wszedłem na byle jaki, to juz z teksturami nie było problemu, z tym że...

Kiedy sprawdzałem oryginalnego Gothica po zainstalowaniu wszystkich łatek i multiplayera zauważyłem, że twarze postaci a takze tło menu gry się zmieszały ze sobą  tj. zamiast tego oryginalnego tła w menu z tymi 3 magami pojawiło sie to tło od Elisium, a w prologu Xardas i Bezi mają inne twarze.

Chyba sobie gre odpuszcze i przeinstaluje gothica :/

Edytowane przez KrejzoleQ

Podziel się tym postem

To jest standardowy problem, który pojawia się podczas próby gry na singlu przy "włożonych" addonach. Najprostrzym rozwiązaniem jest usunięcie wszelkich addonów (nie G2O, tylko samych paczek serwerowych. Mapy problemów nie robią), wtedy oryginalna gra powinna działać tak, jak zawsze - może poza minimalnymi zmianami tu i tam. Jeżeli to nie zadziała (co się rzadko zdarza), wtedy niestety Gothica trzeba przeinstalować.

A gry nie musisz sobie od razu odpuszczać :). Prace na naszym serwerze od kilku dni rozpędziły się całkiem nieźle - powiedzieć mogę, że start będzie na pewno, pozostaje tylko kwestia czasu. Z pewnością nie będzie to kolejny Bannerlord ;)

Podziel się tym postem

Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...