Skocz do zawartości
Arthas

Bondżorno.

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie, nazywam się Robert. Na ten moment to powinno wystarczyć ale teraz coś o mnie. Mam dwadzieścia trzy lata a z serią Gothic jestem związany kompletnie od malutkiego, niezliczone są moje podejścia do przejścia tej gry a także modów które miałem okazję ograć. Baaa, żeby tego było mało od dzieciaka jestem roleplayerem, miałem styczność z wieloma forami PBF czy pojedynczymi sesjami. Przez pięć lat pełniłem funkcję mistrza gry, a po trzech latach zostałem supportem. (czas  zsumowany) Dlatego połączenie obu tych aspektów daje mi sporo przyjemności, jak zawsze moja pierwsza postać przyjmuje imię Arthas. Jest to taka moja tradycja, grać takiego nie do końca zdrowego na rozumie kolesia. Pokazuje w ten oto sposób dwie strony medalu. Mianowicie z jednej strony chłop do rany przyłóż a z drugiej robi wszystko by wyciągnąć jak najwięcej korzyści i manipulować innymi. Gardzę dwoma rzeczami OOC i byciem OP. Jak mam umrzeć i faktycznie wynika to z fabuły to tak musi być, bo logiczne jest to, że grając typem z pod ciemnej gwiazdy jesteśmy na to narażeni. Liczę na owocną współpracę z wami i naprawdę długie godziny na tworzeniu świata. Pozdrawiam wszystkich i czekam na zobaczenie się w grze!

• Like 1

Podziel się tym postem