Skocz do zawartości
michalkox98

Nie znaleziono punktu wejścia procedury

Recommended Posts

Witam, mam pewien problem. Odinstalowałem całego gothica i zainstalowałem ponownie specjalnie po to, aby nie było problemów z odpalaniem serwera. Na czysto zainstalowałem grę, następnie pobrałem i użyłem instalatora ze stronki. Po próbie odpalenia serwera brakowało plików dll więc poszukałem ich w necie, pobrałem i dodałem do głównego folderu z grą. Błędy te ponownie się nie pojawiły, jednakże wyskoczył kolejny. W załączniku przesyłam jak wygląda. 

Znalazłem pewne porady, aby w przypadku braku znalezienia punktu wejścia procedury próbować reinstalować aplikację, jednak myślę, że w tym przypadku nic to nie da, ponieważ specjalnie na potrzeby uruchomienia serwera instalowałem wszystko od nowa.

Serdecznie proszę o pomoc, za odpowiedzi dziękuję i wesołych świąt :)

Gothic błąd.PNG

Podziel się tym postem

Wydaje mi się, że to wina lokalizacji program files gothic 2 zlota edycja i dopiero potem jest główny folder z Gothiciem, a to może coś knocić.

Podziel się tym postem

10 godzin temu, Hemcio napisał:

Witaj!

Naprawa tego błędu jest naprawdę prosta.

Jeśli użyłeś instalatora w twoim folderze z grą powstał nowy folder GOTHIC II

Najzwyczajniej wyrzuć go stamtąd na pulpit i całą zawartość wrzuć do folderu z grą

Powinno zadziałać!

Z podobnego tematu w tym dziale. Nie chce brzmieć jak typ z elektrody, ale poszukaj następnym razem :P

Podziel się tym postem

Generalnie to przepakowałem i błąd pozostał :/

Chyba że coś robię nie tak ?

błąd.PNG

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez michalkox98

Podziel się tym postem

Ponowny reinstall pomógł. Temat do zamknięcia :)

@edit: Temat pozostanie otwarty, gdyby inna osoba miała podobny problem. /Jaskier

Podziel się tym postem

Ten sam problem występuje u mnie. Nie pomogły używanie wersji GOGowej, Steamowej, paczki od kumpla, dwie reinstalacje, przerzucanie zawartości Gothic II do Gothic 2 Gold ani odwrotnie, nie pomogły instalacja na D:\ ani na C:\. Wcześniej uzupełniałem jeszcze brakujące dlelki.

Podziel się tym postem