Skocz do zawartości
Vasemir

D: Direct3D Renderer: Cannot initialize Direct3D Device.

Recommended Posts

Mam nieustające problemy z instalacją i wejściem na serwer. Próbowałem już:

• wersji GOGowej;
  • wersji Steamowej;
  • paczki od kumpla;
  • instalacji na D:\;
  • instalacji na C:\;
  • kilkukrotnej reinstalacji i instalowania poszczególnych elementów w różnej kolejności;
  • instalacji DX11 z paczki manualnie oraz z instalatora (poprzedzając to instalacją wszystkich wymaganych do tego komponentów w podanej na stronie kolejności);
  • deinstalacji wszelkich redistributables;

Po absolutnie świeżej instalacji i instalacji DX11 z instalatora z WoGa udaje mi się w końcu wejść do launchera GO, ale na inicjalizacji aplikacji wyrzuca mi:

😧 Direct3D Renderer: Cannot initialize Direct3D Device. Unsupported Video-Hardware or Video-Drivers? Terminating now.

Win10, Nvidia, wszystkie sterowniki zaktualizowane. Ktoś w sieci w odniesieniu do innego tytułu sugeruje wyłączyć antialiasing, ale nie jestem pewien, czy GII samo w sobie miało taką opcję, a nie wiem, czy mogę to zrobić bez wchodzenia do aplikacji, bo jeśli już, to pewnie jest to opcja z paczki directowej.

Jedyny moment, gdy udało mi się wejść na ekran logowania na serwer, to instalacja wyłącznie GII oraz paczki serwerowej bez żadnych fixów, system packów ani dx, ale jest to niesatysfakcjonujące.

Podziel się tym postem

Jeśli o to Ci chodzi, to przy każdej próbie instalacji dx przerzucałem ten folder do głównego folderu z grą. Generalnie praktycznie za każdym razem miałem rózne błędy, np. instalując Gothic -> system pack -> player kit + elisium -> dx11 najpierw wyskakuje mi info o brakujących dllkach, a potem prompt o pkt wyjścia procedury @8.

Podziel się tym postem

Chodzi o to, żeby nie przerzucać tego folderu, tylko skopiować (ma być w folderze system i folderze głównym)

• Like 1
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...