Skocz do zawartości
Leonidas

Konkret informacyjny

Recommended Posts

Elisium_Preuquel_LOGO_alt2.png.66c00a1b91c82db69ba3ffaba318e5b4.png

 

Zgodnie z obietnicą zapraszam do zapoznania się z konkretnymi informacjami dotyczącymi nadchodzących zmian:

 

 - grywalnie wprowadzony zostaje Undabar, nad którym władzę obejmuje Kaan. Ktokolwiek jest chętny do gry tam, niech pisze do niego, Aczkolwiek uprzedzam, że miejsce już się niemalże skończyło,

 - przejmuję posadę kapitana straży w Wiltmarku. Chętni do rekrutacji - pisać do mnie na discordzie,

 - usunięte zostają prace podstawowe (farmerstwo, drwalnictwo, górnictwo) jako wykonalne skryptowo. Będą one się odbywały w RP, pieniądze nadal będą za nie nadawane przez wyznaczone przez nas osoby. Kopalnia przechodzi pod władanie miasta.

 - usunięte zostają prace dorywcze,

 - usunięte zostaje zbieranie wody, tak samo i puste butelki. Zamiast tego, będzie ona do kupienia u odpowiedniego NPC,

 - łowiectwo zostaje uproszczone do 4 poziomów, zamiast rozdrobnienia na wiele różnych umiejętności,

 - stamina nie regeneruje się samoczynnie, a zwykłe jedzenie odnawia jej dość niewiele. Zapraszamy do korzystania z alkoholi ;)

 - HP regenerują się każdemu do 25%, a posiadaczom domu do 50%. Do progu 50% Hp można odnowić również jedzeniem i miksturami, ale do 100% można dojść tylko miksturami,

 - rzemieślnicy potrzebne towary zamawiają w RP, otrzymują fizyczne przedmioty. Zamówienia odbierają odpowiedni, wspomnieni przeze mnie wcześniej, wyznaczeni ludzie,

 - dodane zostaje kilka nowych pancerzy, głównie frakcyjnych,

 

 

 

Rzemieślnicy!

Z racji niewielkiego zamieszania skontaktujcie się ze mną na discordzie i zadeklarujcie, czy życzycie sobie przenieść swoje biznesy do Undabaru, czy zostajecie w Wiltmarku. Ze swojej strony dodam, że w związku ze zmniejszeniem tempa prac nad gospodarką serwera, oraz że przejmuję miasto, dołożę wszelkich starań, aby nadać mu charakter i zbudować w nim ciekawy, wyjątkowy klimat.

Na wiadomości czekam do wtorku godziny 23:59. Po tym czasie opublikuję listę wolnych zakładów rzemieślniczych, wliczając w to przedsiębiorstwa tych, którzy nie napisali do mnie żadnej wiadomości.

To samo tyczy się strażników, którzy jeszcze się nie zadeklarowali. Dla Was droga do Undabarskich Turbosłowiańskich Sił Zbrojnych stoi otworem.

  • Like 11
  • Thanks 1

Podziel się tym postem


Link to post
Share on other sites
Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...