Skocz do zawartości
Arthas

✅ Trzecia Ręka

Recommended Posts

Trzecia Ręka

Trzecia ręka, owe ugrupowanie, powstało aby połączyć siły, wszystkich tych których nikt nie chce. Wszystkich tych którymi ludzie pomiatają oraz wszystkich tych którym w życiu się nie potoczyło. Ludzie Ci skierowani brakiem akceptacji w społeczeństwie lub z własnych prywatnych pobudek, zmuszeni zostali do zejścia w mroczne, cuchnące i niebezpieczne miejsce. Zwane potocznie kanałami Witlmarku, wśród śmiałków lub szaleńców, jak zwał tak zwał. Można wśród nich znaleźć trzy grupy, na czele których stoją „królowie” którzy decydują o losach całego miejsca, w którym żyją. Mianowicie mowa o tutaj żebrakach, artystach oraz kuglarzach. Każdy mieszkaniec kanałów zawsze podlega pod jednego z nich i to właśnie przed nim odpowiada jeżeli zrobi coś przeciwko dobru ogólnemu. Trzeba zaznaczyć, że owi ludzie nie są mordercami. Jeno zwykłe szumowiny, stroniący od pracy i Ci, co zostali zmuszeni aby pchnąć swoje życie do bram ubóstwa. Trzech króli... jedna ręka, jaka będzie z tego puenta?

Kuglarze…

Jeden z odłamów podmiejskiej organizacji zamieszkującej kanały. Co można o nich powiedzieć są to głównie ludzie tajemniczy, skryci w sobie, bardzo często posiadający jakieś cechy, które wykluczają ich z życia społecznego na dłuższą metę. Do grupy tej można zaliczyć wszelkiej maści hazardzistów, iluzjonistów, karciarzy, minstrelów wędrowników którzy opowiadają najznakomitsze historie, a także wszystkich tych, którzy podtrawią bawić publiczność swoimi talentami. Ich głównym zadaniem jest robienie zamieszania i odwracanie uwagi przy pomocy swoich zdolności aorystycznych. Ich sztuka bądź sztuczki mają na celu wyciągnięcie od ich celu jak najwięcej złota. Grupie tej zdarza się parać mniejszymi kradzieżami, typu „znikło jabłko ze straganu”. Można ich przyrównać do trupy cyrkowej. Oni pierwsi badają teren, a potem przekazują zdobyte informacje innym odłamom organizacji, by dać im pole do manewru i czas na opracowanie planu działania.

Artyści...

Świat bez nich byłby nudny i smutny. Ich kreatywność niejednokrotnie ociepliła szarą rzeczywistość, w której przyszło nam żyć. Błądząc od karczmy do pubów, od dworów po wsie, starają się zadowolić ludzi, próbując się wzbogacić i ustatkować. Niestety życie pisze różne scenariusze. Często muzycy, malarze i poeci, nie mają za co się wyżywić, toteż większość z nich zaczęła parać się kradzieżą. Niektórzy, szczególnie ci bardziej finezyjni, obierają większe cele, które są poza zasięgiem zwykłego złodziejaszka. Awansują społecznie i choć polityką gardzą,  przedostają się do wysokich stanowisk, tylko po to by ułatwić sobie życie. A Ty? Jesteś artystą?

Żebracy...

To określenie chyba mówi samo za siebie. Zbieranina szumowin, obdartusów i rabusiów pomieszkująca w „podziemnym królestwie”. A rządzi nimi jeden człek. Tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego mieliby się go słuchać, wcale nie jest najbardziej światłym, czy inteligentnym spośród nich. Jednak Ciemna Strefa Wiltmarku postanowiła obrać go za autorytet, być może przez podejście, dobrą gadane i twardą rękę. Na co dzień wszyscy pracują we wszelakich miejscach, jako pracownicy farmy, kopalni, czeladnicy w zakładach, tragarze, a może karczmarze. Jednak ich ulubionym i preferowanym źródłem dochodu jest zdecydowanie żebranie. Nie ważne ile by nie zarabiali, nie ważne czy muszą, każdy szanujący się członek bandy musi żebrać. Co chcą osiągnąć? Czy są realnym zagrożeniem dla obywateli Wiltmarku?

Cytat

OOC:
Zapraszam wszystkich chętnych do miasta pod miastem, miejsca gdzie biedna, niepokój i syf to główne imię nas partaczy, krętaczy i złodziejaszków. Stwórzmy miejsce klimatyczne otwarte dla każdego kto ma ochotę być jednym z nas. Jestem osobą otwartą na rozgrywkę z każdym kto przyjdzie. Straż dzięki nam będzie miała co robić, a my także się nudzić nie będziemy.

1. Kanały nie są urządzone w taki sposób jak wygląda to silnikowo, są opustoszałe i tylko jedna ich część - Kuźnia. (Ze sprzątania zostanie zasypani GMy Screenami)
2. Pilnujcie się jak tam wchodzicie, Gwardia czuwa!
3. Rozmowy w kanałach tylko na /sz

• Like 11
  • Thanks 1

Podziel się tym postem

Cytat

1. Kanały nie są urządzone w taki sposób jak wygląda to silnikowo, są opustoszałe i tylko jedna ich część - Kuźnia. (Ze sprzątania zostanie zasypani GMy Screenami)

Jak to się ma do tego, co gracze już odegrali/grają i jak wykorzystywali kanały?

Podziel się tym postem

No, nie ma z tym problemu, że Ci co tam coś robili, robili sobie to dalej. Nikt nikomu nie ma zamiaru w drogę wchodzić. A, jak jest coś odegranego więcej to muszę info dostać bo Valeran tylko o kuźni wspomniał.

Podziel się tym postem

Wszystko co tutaj zostało napisane trzyma się kupy z tym co ja wam mówiłem. Podzieliliście kanały na rewiry jak ja mówiłem i ja swoją część też mam.
Ale! Nie podoba mi się że kanały stoją się miejscem publicznym a to trochę zaczyna wyglądać. Nie chciałbym aby ten temat wyglądał jak zaproszenie dla nowych, bo tak teraz wygląda. Kanały i organizacje przestępcze dawały zawsze okazje do zarobku z dużym ryzykiem CK i zaraz może lgnąć mnóstwo graczy kiedy ten temat tak wygląda.
Jeśli on się nie zmieni to nawet jak zostanie on zaakceptowany to chciałbym aby znalazł się w podforum kanały (o ile takie jeszcze istnieje) gdyż tutaj zostało za dużo napisane jak działają kanały. A im mniej ludzie wiedzą (nawet OOC) tym lepiej i fajnie się gra.

Podziel się tym postem

Poproszę w takim razie o stworzenie podforum gdzie temat będzie "ukryty" lub na hasło. Dostosuje się do tego co mówi Valeran.

Co do zaproszenia, jeżeli ktoś IC znajdzie kogoś kto mu da szansę na wejście to nie widzę przeszkód.

Podziel się tym postem

• Dodaj nową pozycję...