Skocz do zawartości
Jaskier

Pliki i aplikacje wymagane do gry

Recommended Posts

B93wfSJ.png

W tym temacie znajdziesz wszystkie potrzebne aplikacje wymagane do gry na serwerze, a także opcjonalne programy, które mogą pomóc w zwiększeniu wydajności gry.


Wymagane aplikacje:

Gothic 2 Noc Kruka

Jeśli nie masz działającej kopii gry, możesz ją legalnie kupić w jednym ze sklepów: Steam, G2A.com, GOG.com.

Instalator Elisium Roleplay

Jeśli zainstalujesz pliki za pomocą instalatora, nie musisz ręcznie pobierać addona, mapy, fixa i G2O z linków poniżej. W instalatorze wybieramy lokalizację głównego folderu z grą.

Instalator jest na ten moment nieaktualny, prosimy korzystać z plików dostępnych poniżej. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Ręczna instalacja:

Jeśli nie zainstalowałeś addona i mapy za pomocą instalatora

Elisium - Scripts

Elisium - Misc
Należy oba pliki wypakować i umieścić w folderze "Data" znajdującym się w głównym folderze gry Gothic II: Noc Kruka

Mapa Elisium RolePlay
Należy ją umieścić w folderze _work/Data/Worlds (stworzyć folder "Worlds", jeśli takowy nie istnieje) znajdującym się w głównym folderze gry Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Noc Kruka Fix rev2

Jeśli powyższy link nie działa, kliknij tutaj.

Gothic 2 Online

(wraz z zawartymi w instalatorze Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 (x86) i Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2013 (x86))

Opcjonalne aplikacje:

Poniższe aplikacje mogą (ale nie muszą) poprawić wydajność i wrażenia z gry, lub wyeliminować niektóre błędy, jeśli napotkałeś jakieś podczas rozgrywki.

Elisium - Soundtrack

Opcjonalny soundtrack serwerowy, który należy wraz z całym folderem "Elisium" przerzucić do _work/Data/Music

Gothic II: Noc Kruka System Pack 1.8

Rozwiązuje podstawowe błędy związane z Gothic na nowszych systemach operacyjnych, w szczególności problemy z uruchamianiem gry i wiele innych.
Mod graficzny DirectX11 - wersja Clockwork lub wersja X17.5

Obie wersje działają na Gothic 2 Online, jednakże wersja Clockwork posiada własny instalator. Przed instalacją modyfikacji należy zainstalować wymagane aplikacje, bez których mod może w pełni nie funkcjonować: Gothic II: Noc Kruka Fix rev2 System Pack 1.8Gothic II: Noc Kruka Playerkit 2.8 

Jeśli podczas łączenia się z serwerem występuje błąd: "Failed to find GD3D11 systemfiles!", skopiuj z folderu "System" folder "GD3D11" do głównego folderu gry.

 

 

Instrukcja instalacji: Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatorów i wskaż główny folder, w którym zainstalowałeś kopię gry Gothic II: Noc Kruka, bądź jeśli jakiś komponent nie posiada instalatora, przenieś ręcznie pliki do głównego folderu w którym zainstalowałeś kopię gry Gothic II: Noc Kruka, chyba że napisano inaczej (wyjątkiem od tej reguły jest mod graficzny DirectX11, należy go zainstalować do folderu System oraz skopiować nowo powstały tam folder "GD3D11" do głównego folderu z grą; w przypadku dalszych błędów, należy odinstalować wszystkie wersje programu Visual C++ Redistributable for Visual Studio ze swojego komputera, odinstalować aplikację Gothic 2 Online i dokonać ponownej instalacji G2O wraz z zawartą tam odpowiednią wersją programu Visual C++ Redistributable for Visual Studio).

Uwaga: język niektórych instalatorów to niemiecki, ale nie powinno sprawiać problemu wybór opcji i przechodzenie do kolejnych etapów instalacji poprzez klikanie w środkowy przycisk, tzn. "Dalej".

  • Like 7
  • Thanks 2

Podziel się tym postem


Link to post
Share on other sites
Gość
Ten temat jest teraz zamknięty dla dalszych odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...